Astra F Kullanıcıları Buraya

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bana sağ ayna lazım. Yan sanayi almak istemiyorum. Orjinal aynanın görüşü ve ayarlanışı bile çok farklı. Daha evvel burdan bir arkadaşımızdan sol aynayı almıştım. Kaskosan orjinal 2 ayna vermişler ama sadece sağ aynası değişmişti.
Satıyordu solu ben aldım. Onu alana kadar 2 tane yan sanayi kullandım. orjinali takınca bakış açım değişti :D
Bu verdiğin linkteki aynalar yan sanayilerdende ucuzmuş. Sanırım normal düz bir ayna ve kalitesiz plastik olabilir. Sen bir alda eğer iyi dersen bende ısıtmasız olanını alırım :D

Son düzenleme:

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradım adamı şimdi. sol taraftaki dış açı ayna üzerinde var mı diye. Amcam yok dedi. :) Aynaları isteyip orjınal camlarını onlara yapıştırayım diyorum. Böylece hem orgınal ayna hemde ısıtmalı ve elektrikli olur. Du bakalım ya..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yan sanayilerde de olmuyor o dış açı. aynayı gövdeden ayırabiliyomuyuz? ben uğraştım eski aynayı sökemedim

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam aradı tekrar. Onların dış açılısı da var ama stok kontrol etmeliyim diye. Bi arasın Hakan. Yoksa bakcaz başımızn çaresine.

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynaların elektirikli ve ısıtmalı olması güzel ama sonuçta katlanmadığıda bir gerçek.şimdi bir çift ayna alsam bir aya kalmaz salağın teki aynaları kırar bizim 60tl çöpe gider.eskiler idare ettiği yere kadar devam

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben orjinal alayım dedim 300 tl dediler tekine 15 gün sonra kırılacak ayna için 300 tl veremem doğrusu

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katlananını yapsalar hemen alırım
hele şu bazı yeni araçlardaki gibi kapıları kilitleyince vzzzzt sesiyle otomatik kapansa çok artistik olur...