Astra F sigorta kutusu

ferhatyalcin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar.. Astra f aracimin kitapcigindan baktigimda sigorta kutusunun arkasinda da sigortalar varmis kitapta oyle yaziyor.. Ama ben baktigimda bulamadim ya da ben goremedim.. Bilgisi olan var mi bu sigortalarin nerede oldugunu ya da bilen birisi varsa yardimci olursa sevinirim

Kitapciktaki sigorta panelinin yazilarinin resmi bu arkadaslar sag en altta yaziyor sigorta kutusunun arkasindaki sigortalar diye
5521a286d2156022a6e96e8c5b36026b.jpg

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar.. Astra f aracimin kitapcigindan baktigimda sigorta kutusunun arkasinda da sigortalar varmis kitapta oyle yaziyor.. Ama ben baktigimda bulamadim ya da ben goremedim.. Bilgisi olan var mi bu sigortalarin nerede oldugunu ya da bilen birisi varsa yardimci olursa sevinirim

Kitapciktaki sigorta panelinin yazilarinin resmi bu arkadaslar sag en altta yaziyor sigorta kutusunun arkasindaki sigortalar diye
5521a286d2156022a6e96e8c5b36026b.jpg

Hocam bir içeride var sigorta panosu , birde motor kaputu altında acaba onu mu kast ediyor.

ferhatyalcin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor kaputunun icinde var hocam onlari biliyorum ama onlari kast etmiyor. Sigorta kutusunun arksinda mi altinda mi neymis onu sormustum hocam

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çeviri yapılırken anlatım bozukluğu olabilir.