Astra G hb 2000 modelı Hareret ıbresı neden calısmaz ve calısma sorunu

SemihKaynar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İİ Geceler ....

Aracı alalı 2 gun oldu we suanda hararet ıbresı ne kadar gezersem gezeyım hep sıfırda neden calısmayabılır bı kac kısıye sordugumda radyatorde soketı cıkmıs olabılır dendı we ben bu soketı bulamadım acaba nerededır ....

Bı sorum daha olucak aracımı calıstırırken gaza bazmadan calısmıor aracım tuplu 2-3 bın dewrı bulduruyorum gaza gecene kadar o sekıl durduruyorum gaza gectıgı an sorun kalmıor ama tupu ıptal ettıgım an aracım benzınde normal calısıor ustaya sordugumda benzın ponpalayıcının yetersız kaldıgını we degısmesı lazım oldugunu soyledı kı yetersız kalsa gazı ıptal ettıgımde yıne yetersız kalmas mı ? gaz ayarlarından kaynaklanan bı sorun olabılırmı bu acaba gaz ayarını yaptırsam gecer mı acaba ??????

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:25 ----------

Sunuda soylemeyı unuttum aracın motoru soguk ıken aracın calısmasında sıkıntı olmuyor calısıor lpg ye rahatla gecıor ama aracın motoru sıcak ıken calısmıor dedıgım gıbı gaza gecene kadar 2-3 bın dewırde bekletmek zorunda kalıorum ...

omer_ozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde vectra b vardı onunda hararet yerinden hiç kıpardamıyordu. Termostat değişti sorun düzeldi. Belki termostat sorunu olabilir.

cetin45

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yol yaptıktan sonra kaloriferi çalıştır hiç ısıtmıyor mu az ısıtıyorsa termostattan, ısıtyor ama hararet yükselmiyor görünüyorsa göstergeden kaynaklı sorundur

SemihKaynar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolun termostatin yarin degistiricem ins olur ... Peki bu calisma sorunu neyden olabilir acaba denildigi gibi benzini pompalama az olabilirmi ondan calismayabilirmi ???

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle motor ısınıyormu? eğer ısınmıyorsa termostat da sorun var,termostad sağlamsa müşürlerde sorun var.
motor geç çalışma sorunu muhtemelen bundan kaynaklı(zengin fakir karışımı)