Astra G için Ankarada jant ve lastik dükkanı tavsiyesi

ilkerxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba değerli arkadaşlar
Benim 2004 Beyaz renk Astra G aracım var. Ankarada yaşıyorum. Michelın energy saver lastik ve güzel birde jant almak istiyorum.

Ankarada bu lastiği en ucuz nerden alabilirim ve en önemlisi bana elinde bol jantı olan ve uygun fiyata satan güvenilir bir dükkan adresi verebilirmisiniz.

2004 Astra G nin oriinal jantı 15 sanırım 16 olsam aracın donanımında birşey değiştirmek gerekir mi?

Aracın standart jantından ve plastik kapağından bıktım.
Önerdiğiniz jant var mı?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
iskitlerde büyük sanayinin girişinde duran rot balans var astra enjoyun orjinal jantıyla lastiği vardı satılmadıysa bir sor derim

ilkerxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba değerli arkadaşlar
Benim 2004 Beyaz renk Astra G aracım var. Ankarada yaşıyorum. Michelın energy saver lastik ve güzel birde jant almak istiyorum.

Ankarada bu lastiği en ucuz nerden alabilirim ve en önemlisi bana elinde bol jantı olan ve uygun fiyata satan güvenilir bir dükkan adresi verebilirmisiniz.

2004 Astra G nin oriinal jantı 15 sanırım 16 olsam aracın donanımında birşey değiştirmek gerekir mi?

Aracın standart jantından ve plastik kapağından bıktım.
Önerdiğiniz jant var mı?

Teşekkür ederim önce oraya bakıyım. Başka önerebileceniz dükkan ve jant varmı? En uygun lastik ve cant ebatı ne olmalı? Estetik+comfor bakımından en uygun ikili

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iskitlerde büyük sanayinin girişinde duran rot balans var astra enjoyun orjinal jantıyla lastiği vardı satılmadıysa bir sor derim

önceden durandan alırdık jantlarımızı ama adam çok hakkımızı yedi kazıkladı , şimdi hemen yanındaki YILDIZ jant tan alış veriş yapıyorum ankarada tek , ne isterseniz bulursunuz , en kalitelisinden en vasatına kadar , orda Ferdi abi var siyah golfü olan ilker tavsiye etti derseniz çok yardımcı olur veya birliktede gidebiliriz.

ilkerxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceden durandan alırdık jantlarımızı ama adam çok hakkımızı yedi kazıkladı , şimdi hemen yanındaki YILDIZ jant tan alış veriş yapıyorum ankarada tek , ne isterseniz bulursunuz , en kalitelisinden en vasatına kadar , orda Ferdi abi var siyah golfü olan ilker tavsiye etti derseniz çok yardımcı olur veya birliktede gidebiliriz.

Teşekkürler orayada bakıcam. Michelın energy alacam fakat yeni jantta alacağım için arabama uygun jant ebatı ve lastik söyleyebilirmisiniz. 16 jant mı alayım. 16 jant alınca lastik ebatını ne alayım.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ferdi baba adamdır canım ben geçerken gördüm.ferdiyede bazen düşüyo benim elegance jantları ondan almıştım

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben cuma günü taktım arabaya ankaradan geldiler istersen yardımcı olurum.

ilkerxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Jant konusunda gideceğim yerleri kafamda netleştirdim.

Fakat lastik ebatımı ne alayım. Net olarak söyleyebilecek arkadaş var mı?
16 jant alırsam lastik ebatım sağa sola sürtmeyecek şekilde ne olmalı ?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaşmaz Herko iyidir ;)