Astra G için Coilover Satan Var mı ?

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O dediğin fiyatlara cok zor ben kendim yaptirdim haylower'a 600 tl maliyet buldu ancak verdiğim paraya deydi cünkü konfor nerdeyse hiç değişmedi sadece hafif bi sekme vardi o kadar . Coillerim suan denizlide bi opelci kardeşimde. Ben o coillerle dip göremiyordum sadece yariya kadar indirebiliyordum üye araçlarina koydum coilli resimleri oradakiler nerdeyse en üst seviyede.

Hayrettin usta işin içine girerse fiyat değişir tabiki :) ben normal bişi için dedim. Bi kaç ustaya sordum 13 cö basacak kadar el yapımı 400 lira diyorlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

astrAir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayrettin usta işin içine girerse fiyat değişir tabiki :) ben normal bişi için dedim. Bi kaç ustaya sordum 13 cö basacak kadar el yapımı 400 lira diyorlar

Ben kimseyi kotulemek istemem ama bi kaç arkadaşim bi kaç model arabalara yaptirdik bi kaçi patladi biri cok zıplıo konfor yok falan filan. Derimki imkanin varsa biriktir hırs yap saglam olsun :D:D

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kimseyi kotulemek istemem ama bi kaç arkadaşim bi kaç model arabalara yaptirdik bi kaçi patladi biri cok zıplıo konfor yok falan filan. Derimki imkanin varsa biriktir hırs yap saglam olsun :D:D

Doğru diyorsun hayırlısı artık bakalım hocam

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncelll. İkinci el satan varsa iletişime geçelim