Astra G için Hoparlör tavsiyesi

ayteck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Ankara da şaşmaz da pioneer mehmet denen yerde aracımın ön kapı hoparlörlerini değiştirttim, ayak üstü kazık yiyecektim ama Allah tan internetten fiyatlara bakıp gitmiştim, neyse fiyat yarıya düştü sonrasında montajı yaptırdı birine adam eski hoparlörü sökmeden kesti kenarlardan üstüne yeni aldığım sony hoparlörü taktı.

Tabi memnun kalmadım, ne bas var ne bişey, taktığı hoparlör ün kendi tiz i var bide astra nın ayrı tizleri var dolmuşçu müzik sistemlerine döndü araç...

Şimdi sony nin bluetooth lu güzel bir teybini alıcam ve hoparlörleri de değiştiricem, hem ön hem arka... gerekirse bagaş üstüne de oval taktırıcam ancak Ben tiz sevmeyen biriyim, bol bas seviyorum ve amfi kullanmakta istemiyorum...

Ankara da dürüst iyi bir ses sistemci (kimse lütfen pioneer mehmet iyidir demesin) yada bu işlerden iyi anlayan birinden hoparlör tavsiyesi almak istiyorum...

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tiz sevmiyorsan oval kullanma.
Amfi de istemiyormuşsun.
Mediamarkt a gidip 3 yollu coax hoparlör satın al ve montajı da orada yaptır.
Bütçen uygunsa sisteme 1 adet 20-25 Cm aktif subwoofer da ekleyebilirsin .

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler cevabınız için.. Bahsettiğiniz hoparlörler benzeri aldım şu anda onlar var ama memnun değilim...

http://www.hepsiburada.com/sony-xs-...-350-watt-2-yollu-mid-takimi-p-OTBLCXSGS1621C

Şöyle bir şey nasıl olur? uyar mı acaba astra g ye?

mid takımlar bildiğim kadarıyla anfisiz işe yaramıyor. bende sizin gibi sony marka hoparlör takıp güzel ses alamayınca geri iade etmiştim. sony yerine http://www.hepsiburada.com/jbl-gt66-16-cm-coaxial-hoparlor-135watt-p-OTAYTGT66 bu hoparlörü aldım. orjinal hoparlör sesine ile aynı performansa sahip. içindeki tizleri iptal ederseniz ses birebir orjinal hoparlör gibi olur. bu hoparlörü ilk taktığımda sunny marka ucuz bir teyp vardı araçta.hoparlörü ilk taktığımda çok memnun kalmamıştım fakat teybi sony dsx 40 modeli ile değiştirince jbl gerçek performansını yakaladı. şuan çok memnunum. teyp de hoparlör de üst seviye cihazlar değil fakat bu kombinasyon orjinalden katbekat iyi.

ayteck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler, evet bunları deneyebilirim dediğiniz gibi. Önceki cevabımda yazdığım componentler ise amfisiz olarak kullanılabiliyormuş, donanım haber de amfisiz kullanıp memnun kalan biri var... fotoğraflar falanda paylaşmış.

Tabi benim bir de Ankara da bu işi düzgünce yapabilecek, kapı titreşimlerinde gürültüyü engelleyecek şekilde monte ettirmem lazım.. Ankara da da bu işi kim iyi yapar bilemiyorum açıkçası

bavik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bunu düzgün yapan ustayı bulduğunuzda burada paylaşırsanız sevinirim bende arıyorum pionner mehmette bende benzer durumu yaşadım ama almadan geri döndüm zaten kendi web sitelerinde 80 lira olan hoparlor e 120 - 130 gibi bir rakamdan fiyat düştü

ayteck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet çok güzel bir yer buldum Ankara da ve taktırdım, dört dörtlük oldu çok memnun kaldım.

Bulduğum yer Aydın Elektronik, işte facebook sayfası linki: https://www.facebook.com/Aydin-Elektronik-Car-Hi-Fi-178780078836276/?fref=ts

Yaptığı işlerin fotoğrafları mevcut. Benimki mavi g kasa astra bakabilirsiniz.

Ferhat beyin İşini profosyonelce yapan birisi, yaptığı işi dört dörtlük yapma konusunda ısrarcı.

Verdiğim paranın her kuruşuna helal olsun.

Adamın dükkanı bomboş sadece ben ve o var... Neden mi? Çünkü randevulu çalışıyor... Size 1 hafta sonrasına gün veriyor, gidiyorsunuz sadece ikiniz varsınız bin bir çeşit hoparlör, sub deneyip istediğinizi alıyorsunuz.

Adama telefon gelince bile, müşterim var sonra görüşelim deyip kapatıyor, o günü tamamen size ayırıyor.

Ben kendisine burdan bir kere daha teşekkür ediyorum, Ankara için bulunmaz nimet..

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet çok güzel bir yer buldum Ankara da ve taktırdım, dört dörtlük oldu çok memnun kaldım.

Bulduğum yer Aydın Elektronik, işte facebook sayfası linki: https://www.facebook.com/Aydin-Elektronik-Car-Hi-Fi-178780078836276/?fref=ts

Yaptığı işlerin fotoğrafları mevcut. Benimki mavi g kasa astra bakabilirsiniz.

Ferhat beyin İşini profosyonelce yapan birisi, yaptığı işi dört dörtlük yapma konusunda ısrarcı.

Verdiğim paranın her kuruşuna helal olsun.

Adamın dükkanı bomboş sadece ben ve o var... Neden mi? Çünkü randevulu çalışıyor... Size 1 hafta sonrasına gün veriyor, gidiyorsunuz sadece ikiniz varsınız bin bir çeşit hoparlör, sub deneyip istediğinizi alıyorsunuz.

Adama telefon gelince bile, müşterim var sonra görüşelim deyip kapatıyor, o günü tamamen size ayırıyor.

Ben kendisine burdan bir kere daha teşekkür ediyorum, Ankara için bulunmaz nimet..
yaptırdığınız işlemleri ve fiyatları da yazsanız konuyu takip eden arkadaşlar için iyi olur

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fotoğraflara göre fazla gibi geldi bana, başka bir işlem yapıldı mı araca?