Astra G Kol Dayama

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buğra gerçekten çok güzel olmuş emeğine sağlık,bende uzun zamandır hep böyle kolçak aradım sayende hemen bende sipariş ettim ve senin yaptığın gibi yapmaya çalışacam.bu bilgileri ve resimleri paylaştığın için sana çok teşekkür ediyorum.saygılarımla...

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
buğra gerçekten çok güzel olmuş emeğine sağlık,bende uzun zamandır hep böyle kolçak aradım sayende hemen bende sipariş ettim ve senin yaptığın gibi yapmaya çalışacam.bu bilgileri ve resimleri paylaştığın için sana çok teşekkür ediyorum.saygılarımla...
rica ederim abi, şimdiden hayırlı olsun ve kolay gelsin diyorum. takarken en büyük sıkıntı el freninin körüğü ve ona bağlı olan plastik parçayı takmak. onun dışında kolay. benim tavsiyem (ki sonradan keşfettim :) ) kol dayamanın vida yerlerini açtıktan sonra önce el freninin körüğünü geçirmek, sonra vidaları takmak. en son da konsolu vidalamak

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim abi, şimdiden hayırlı olsun ve kolay gelsin diyorum. takarken en büyük sıkıntı el freninin körüğü ve ona bağlı olan plastik parçayı takmak. onun dışında kolay. benim tavsiyem (ki sonradan keşfettim :) ) kol dayamanın vida yerlerini açtıktan sonra önce el freninin körüğünü geçirmek, sonra vidaları takmak. en son da konsolu vidalamak

aynısı ben de de var.
çok uğraşmışsınız takarken.ben çift taraflı banta yapıştırdım gitti
bence sökmeye gerek yok

sefaozen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sefaozen.net
Kolunuzun ağırlığına dayanıyormu çift taraflı bant. Ne çeşit bant kullandınız sünger tipimi, kağıtmı, yoksa bildiğimiz bandın çift taraflı olanındanmı ?

Bende takmayı düşünüyorumda.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bir çalışma.. hayırlı olsun buğra. güle güle kullan

self servise bile taşınabilir.

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kolunuzun ağırlığına dayanıyormu çift taraflı bant. Ne çeşit bant kullandınız sünger tipimi, kağıtmı, yoksa bildiğimiz bandın çift taraflı olanındanmı ?

Bende takmayı düşünüyorumda.

hiç bi problem olmadı.sünger tip işini görür.iki tarafını da bantla yeter.arka tarafta tam küllüğün ordan hiza aldın mı problem olmuo.küllük de rahat açılıo.önde el firenini de etkilemio.
kolay gelsin.

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çift taraflı bant geçicidir zamanla kalkar,at vidayı bak işine ömürlüktür.fazla vaktinizi almaz 30 dk hazır.

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çift taraflı bant gerçekten çok mantıklı çok beğendim. Zaten alt tarafı oturuyor sadece öne arkaya gitmesindiye bantlayacaksın. Hemde konsolu delmeyeceksin. Çok akıllıca

Ahmet Altınçubuk

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
yapmayı düşünen varsa Ankara'da yardımcı olabilirim