Astra g navigasyon

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabama uyguladığım sistemin bilgi olması açısından resimlerini sunuyorum...

Ekli dosyalar

• Görüntü000.jpg
    Görüntü000.jpg
    88.9 KB · Görüntüleme: 209
  • Görüntü003.jpg
    Görüntü003.jpg
    85.7 KB · Görüntüleme: 168
  • Görüntü002.jpg
    Görüntü002.jpg
    87.8 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleme:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guzel olmus orjinal gibi duruyor. LCD touch screen herhalde. Gule gule kullanman dilegi ile. Birde gps antenini nereye yerlestirdiniz.:D

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://img74.imageshack.us/my.php?image=photo0009qr1.jpg benim astra cd de aynı konsol var. navigasyon için arayış içindeyim. şu an cep bilgisayarı (İPAQ) ile hallediyorum. aslında alttaki ekrana bağlı bir bilgisayarım var ama lisanslı navigasyon proğramı bulmaya çalışıyorum.sanıyorum senin kullandığın ekran 3.5''inç. tomtom yada mio cep navigasyonumu yoksa araçlara uygulanabilecek özel bir ekranmı çünkü ben 3.5'' mio denedim. yerine tam uyuyor. fakat bütün düğmeler arkada kaldığı için açma kapama ve memory kart vs. uygulamalar olamıyor.

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkan biraz daha bilgi verir misin?ne kadara mal oluyo.ekran falan.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bu cihaz hakkında bilgi vereyim:

Samsung ARM 400 MHZ İşlemcisi ve SirfStar3 Dahili anteni olan bir PNA
4.3 Inch Dokunmatik Ekranı var
Windows CE Core 5 kullanılıyor
Bluetooth FM transmitter Radar ve Kamera algılayıcısı var
Her türlü ses ve video dossyasını çalar
2 gb sd kart desteği var
Cihazın aklınıza gelen her şeyi Türkçe.
Yüklü olan harita IGO 2006 Plus 2008 harita güncellemeleriyle birlikte. Çinli kardeşlerimiz lisans sorununu hallediyor.
Yol tarifi Zeynep adında bir bayan tarafından yapılıyor.
Çinde üretiliyor. Genel olarak Shangai'da

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bu arada volkancığım usb bağlantısı olayını nasıl hallettin malm oraya monte edince sd kart artık çıkarılamaz. her canımız sıkıldığında da konsolu sökemeyiz bir de gördüğüm kadarıyal resimde gps bağlantısı kurulmamış oraya takınca uydu bulmakta sorun oluyor mu?

Son düzenleme:

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sami abi cihaz hakkında bilgi için saol, gps'in pilini söküp USB den şarj cihazını içeriden(görünmeyecek şekilde) 12v çakmak girişine bağlantı yaptım. bu sayede kontak ile birlikte açılıp kapanıyor. 2gb sd kart taktım ve müzik ile doldurdum. cihazın bütün bağlantıları arkada kaldı ama bu durumda açma kapama tuşu vs.işime yaramıyor. ayrıca GPS antenide içinde kaldı ancak ortalama 3 dk içinde uyduları buluyor. ama yinede harici anten almayı düşünüyorum. şuan tek sorunum aracın kendi ekranının iptal olması. Radyo dinlemem mümkün diil.bu sistem ile sadece cd ve fm transmitter ile müzik dinleyebiliyorum. bunuda resimde olduğu gibi sanayide hallettirmeyi düşünüyorum. fiyat olarakta sami abinin dediği gibi bir fiyata mal oldu.

Ekli dosyalar

• P1010004.jpg
    P1010004.jpg
    88.6 KB · Görüntüleme: 81

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper olmuş ama yaptımak istesek ist.anadolu yakasında nerde yaptıcağız yapan varmı ????