astra g ön ve arka tampon düzleştirme..?

34BLR45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ön ve arka tamponlarda, orjinal tamponlarda olan çizgileri yok etme işlemi yapıyolar bide plakanın olduğu yer de kapanıyo yani tampon dümdüz oluyor.Bunu nasıl yaptıkları hakkında bilgisi olan war mı acaba tesekkürler..

Ekli dosyalar

• 7180421_251290_5u4d450.jpg
    7180421_251290_5u4d450.jpg
    40.8 KB · Görüntüleme: 441
Son düzenleme:

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence fiberciler yapar o işi ama işçiliğin çok çok iyi olması lazım yoksa sonuç hüsran olabilir :confused:

34BLR45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aklıma macun cekip boyama gibi bişi geliyo ama.istanbula dönünce direk bi kaportacıya gitcem araştırcam.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bence fiberciler yapar o işi ama işçiliğin çok çok iyi olması lazım yoksa sonuç hüsran olabilir :confused:
aynen katılıyorum fibercı ısı ama ıscılıgı ıyı olan usta yapar:)

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tamponlar aynen böyle tamponları boyatırken bi gazla bunuda yaptırmıştım o arayı kapatmak zahmetli oluyomuş biraz nazlanıyolar :D benimkileri fiber macun dedikleri bi dalga war onunla doldurdular gayette güzel oldu ama işçilik çok önemli biraz sallama iş yaparsalar haftasına dökülür benim ön tampon çatlamıştı mesela yeni baştan yaptırdım bide dikkat edilmesi gereken nokta öndeki çeki demiri olan yerdeki kapak kısmını kapatıp kapatmayacağın çok hassas bi yer ben kappattırdım ama çatladı ikinciye yeniden yaptılar yaptırıcaksan o kısmada dikkat et
en son olarakta eğer bu olaya gireceksen we aklında ön arka tampon eki de yapma fikrin warsa ikisini beraber yaptır tampon ekide macunla kapatılır çok hoş bi görüntü oluşur ben sonra yaptırırım diye sallamıştım eğer üşenmezsem :D benim arabanın resimlerinide koyarım 2 senedir araba bende iki kare resmi yok

51AN068

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen hiç uğraşma git bi kaportacıya ugrassın arabayı rezil etme paran rezil olsun. ben yaptırdım bildigim kadarıyla once silikonla yapıstırıyordewalt sonra bi macun cekiyorlar bide ustune baska macun cekiyorlar kuruyunca zımparayla tamponla bire bir şekilde denkleştiriyor sonra kompresorle bilgisayar boyanı tertemiz çekiyor. sen hiç ugrasma wereceğin 50 lira malzemeler hariç

34BLR45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gürkan senin fotoları görebilirmiyiz. Benim istediğim olay aynen budur...:good:

Ekli dosyalar

• tn_astra3ba5.jpg
    tn_astra3ba5.jpg
    27.4 KB · Görüntüleme: 191
  • tn_astra1rj1.jpg
    tn_astra1rj1.jpg
    22.8 KB · Görüntüleme: 167

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yapan arkadaşlarda zamanla çatlama falan olmuş tavsiye etmiyorlar.onun yerine git bi irmscher tampon yaptır daha iyi bence

34BLR45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bşka bilgisi olan arkadaş war mı adres werebilen..

godlessturtle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu biraz eskimiş ama bende astra f için böylebirşey düşünüyorum, devamlı çatlama ve boya atması olur deniyor. Biraz daha bilgi verebilen:?