Astra G Performans Filtre

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Geçen gün radyo programından hava filtresi kazanmıştım, dün onu aldım taktım aracıma. Ufak falan ama güzel de ses verdi. Acaba bir boy büyüğünü alsam daha iyi ses verir mi? Bu arada araç LPG li...

dsc00027apq.jpg

dsc00028zof.jpg

dsc00029uia.jpg

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kardeşim ufak ufak ses alırsın zaten ecoteklerden guzel fomurtu duyarsin fazla bundan beklentı bekleme hayırlı olsun ;)

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bizim araclarda hava filtresi sakıncalı biraz yaza bende orginal yada kutu içi güzel bi filtre kullanıcam.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
şimdilik ses alma hevesiyle gaza biraz fazla basıyorum. o heves geçsin de, yakıt sarfiyatına bakıp duruma göre karar vereceğim. eğer yakıtta düşme olursa ya da bir değişiklik olmazsa takılı kalır, ama yakıtta artma olursa söküp orjinalini takarım

zamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmayın arkadaşlar neler duyuyorum :) ben dün aldım K&N marka. 150 tl ye. ses mükemmel..yaza ne gibi sorun olur? yakıt durumunu bende daha ölçmedim :) hevesimi alayımda bu bir kaç gün ;) ondan sonra bişiler düşünürüz..

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cold air kitle yaz kış kullanılır.ses almak istiosan kelebekten itibaren düz boru çek.daha da istiosan.direk emme manifoldu.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
yapmayın arkadaşlar neler duyuyorum :) ben dün aldım K&N marka. 150 tl ye. ses mükemmel..yaza ne gibi sorun olur? yakıt durumunu bende daha ölçmedim :) hevesimi alayımda bu bir kaç gün ;) ondan sonra bişiler düşünürüz..
yanına bir palio bır honda gelırse ozaman farkı anlarsin şimdi hava soguk sesı yanıltmasin yazın ses almayı bırak acik hava fılıtresi sıcak havalarda soguk hava saglaman lazım yoksa cekiş sorunu olur en iyisi recep arkadaşin dedıgı gibi kit alıcan ;)

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aem kit vardı güzeldi ama gereksiz bişey hava akışmetresi filan sapıtıyor sebring egzoz alın filitre takacağınıza

red devils

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm ben forum a yeni katıldım . ben de 35 tl ye performans fitresi aldım ses çok gzl çıkıyo ama bir zararı olurmu ?:| cvplerınızı beklliyorum...
foto955.jpg

red devils

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
92eb73fd16195e4b853f3d5.jpg