Astra G Sahipleri Buraya

erol_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra 1.6 - Alfa Romeo 156 1.6

Merhabalar

Arkadaşlar inanın alfa kullanan bir abim sayılacak kadar sevdiğim biri ondada alfa 156 vardı. şimdi satmış ben araba almaya karar verdim 15-16 arasına kadar çıkabilirim.onun tavsiyelerini çok dikkate aldım.Benim arabada verdiğim öncelik görsellik alfa aklıma girmeden önce hep astra diyordum başka bişi demiyordum.şimdi ise 3-4 gündür alfa hakkında baya araştırma yaptım. yanlız haa kararsızım.Alfa ile astra yı karşılaştırmıyorum alfanın üstün olduğunu biliyorum ama ben bu endişelerimi yenemedim bir türlü, benzin bakımından astra 1.6 ile 156 1.6 fark varmı bilemiyorum 2000 ile 2002 model düşünüyorum bütçe bu civarda.Astara cok sade her ne kadar alfa kadar olmasada benim gözümde bir alımlılığı var.ama hala kararsızım ne yapmalıyım?

İkisi arasında kaldım + ve - yönleriyle engin yorumlarınızı bekliyorum.

Cvp veren arkadaşlar teşekkürlerimi iletirim :)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben alfa derdim :) ne olursa olsun o şıklığı önden görünüşü arka kapı kollarının gizli olması falan heşeyiyle mükemmel bende astrayı sattıktan sonra alacağım araçlardan biri alfa 159 olabilir.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhabalar

Arkadaşlar inanın alfa kullanan bir abim sayılacak kadar sevdiğim biri ondada alfa 156 vardı. şimdi satmış ben araba almaya karar verdim 15-16 arasına kadar çıkabilirim.onun tavsiyelerini çok dikkate aldım.Benim arabada verdiğim öncelik görsellik alfa aklıma girmeden önce hep astra diyordum başka bişi demiyordum.şimdi ise 3-4 gündür alfa hakkında baya araştırma yaptım. yanlız haa kararsızım.Alfa ile astra yı karşılaştırmıyorum alfanın üstün olduğunu biliyorum ama ben bu endişelerimi yenemedim bir türlü, benzin bakımından astra 1.6 ile 156 1.6 fark varmı bilemiyorum 2000 ile 2002 model düşünüyorum bütçe bu civarda.Astara cok sade her ne kadar alfa kadar olmasada benim gözümde bir alımlılığı var.ama hala kararsızım ne yapmalıyım?

İkisi arasında kaldım + ve - yönleriyle engin yorumlarınızı bekliyorum.

Cvp veren arkadaşlar teşekkürlerimi iletirim :)
1,6 kac beygır alfa benım arkadasımda 2,0 motor vardı 99 model ucuyordu 150 neydı araba cok şekıl makınalar lpg attı ensonunda pert oldu
alfayı begenıyorum cok cıks araba:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
servıse gıttım arabama kuvuştum aracı denemeye almişlar usta gezıyodu bende bu arada adnan beyın yanında muhabbet edıyodum geldı yarım saat bekledıkten sonra usta geldı olmadı kardeşim malesef dedi kusura bakma dedı benım başımdan soguk sular dokuldu bır anda uzulme genc 1 nisan şaka yaptık oldu çalısıyor hayırlı olsun gule gule bın dedı ben bı rahatladım allaha şukur dedım kendım kendıme adnan bey dedı aracı yıkamaya verdık bıraz daha bekletcem tamam dedim aracı teslım aldım ben başka bır ıstegını alup olmadıgını sordu adnan bey harıka ınsan ya bir tane egertaktırmak ısteyen benle ırtıbata gecsın yenı kasa h kasa olanlar işlemler basıt benımkı uzun uzadıya oldu elektırık bolumu yogunlugundan
aracı denedım harıka ya gaz verıyom koldan azaltıyom ayak gazını unuttum super birşeymiş
:D __________________

erol_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra elengange modelleri hoşuma gidiyor çelik jant daha güçlü kas yapısı.ama alfalarda çok sorunlu diyorlar millet başına iş alırsın diyor anlamadım gitti opel astralarında parçaları pahalı oluyormuş aşağı tükürsem sakal , yukarı tükürsem bıyık.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrayla alfa 156 kıyaslanmaz bence sorununu bilmem ama gerçekten süper bi araç italyan harikası alfalar

burak sen ne taktırdın araca hız sabitleyicimi :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
samet ben 10 gundur ugraşıyorum kolu cıkma aldım ethem abıden 100 tl +125 tl debrıaj mushuru tesısat ve kolu takma program 125 tl
225 tl mal ettım