astra g ses sistemi..

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış olabilir çünkü DEH-7900 le 1.000 ytlnin üzerinde ki 7950 le en az 600 falandır çünkü o teyp çok dehşettir

servetdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ana ünte olarak pıoneer istiyorum,nedense başka markaların çoğu kötü gibi geliyor yani ii olabilirler ama hoşuma gitmiyor yani..onun için amfi,woofer hakkında bilgi istiyorum..çok oldum ama.. xD

servetdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaçak olduğundan asıl fiyatı 450 500 550 değişiyor ama tanıdığımdan aldığım için 290 ytl ye vercek..sölemesi ayıptır adanadan getirtcez.. =) önceden tanıdığım bi abiye aldık 290 ytl..bana sen ver 290 ytl e getirtelim diyor..

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi sana bu amfi whoofer konusunda ne söylesem yalan olur bu öss hazırlık yüzünden biraz uzak kaldım tam bilemeyeceğim...ama linklerdeki adresler belki biraz fikir verir...ama dışarıda araştır senin için en hayırlısı...
NOT:Bende pıoneer senin yaşında iken bende pıoneer hastalığı vardı ve aldırdım pişmanmıyım hayır sonyleri bende sevmiyordum ama arabayı kuzenimden aldım ve üzerinde sony ile verdi kullandım çok hoşuma gitti özellikle usb bağlantısı.En azından orjinal hoparlörlere hoparlör olduklarını hissettirdi...

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Parcalarin Birbiriyle Uyumlu Olmasi Hem Ses Acisindan Hemde Saglikli Bir Tesisat Acisindan Cok önemli