Astra G Sis Farına Xenon için fikirleriniz ACİL

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused:merhaba arkadaşlar astra G aracımda sonar marka angel farlar mevcut ve kısa farda 8000 kelvin xenon var sis lerime xenon taktırımayı düşünüyorum H3 ama kaç kelvin(6000k,8000k,10000k) olsun kararsızım sizce kaç kelvin daha uygun olur buralarda pek sis olmuyor amacım akşam üstü veya akşamları kısaları açmadan angeller+sis leri açmak önerilerinizi bekliyorum

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüntü kısalarda uyum saglasın dıyosan 8000k tak..yok ben sisde önümü görücem diyosan..6000k dan daha düşük kelvinleri tercih et..benim arabamsa astra g sadece sislerde xenon var park sis yapıp geziyorum çokda güzel duruyor..

Batu ÖZÇİLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 10000 var sislerde sislerinde xenonlarında montajını kendim yaptım ayarlarını en yukaruya aldım farlarımla aynı aydınlatmayı sağlıyo fakat polislerin fala dikkatini cekiyo ama farlarınla uyum sağlaması için 8000k kullan

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8ooo K tak ayarlarını da biraz daha yukarıya kaldır daha sonra gezmene bak...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
yağmurda ve siste önünü görebilmek istiyorsan sislerin olduğu gibi kalsın.
ayrıca normal havada yani sis yokken, park+sis yada far+sis olarak gezmek kanunen yasak ve karşınızdan gelenlerden çok güzel hayır duaları alıyorsunuz emin olun. en azından ben çok dua ediyorum öyle gezenlere... adı üstünde sis farı...

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar galiba 8000 k uyum açısından daha avantajlı gibi bu arada park+sis yasak doğru ama kısa farı yakınca angellar kendini göstermiyor artık trafik polislerinin olduğu yerde dikkatli davranacağız muhtemelen gerçi bazıları arabaya hayranlıkla bakıyor bazıları da gıcık olabiliyor geçenlerde trafik polisi durdurdu bende merak ettim durdurma sebebini ve hatamı sorunca arabanın etrafında döndü kaç model dedi falan filan satıyonmu dedi hayır diyince filmleri sökmemi istedi :D bazen bu durumlarda olabiliyor mecburiyetten olimpia renkli cam taktırdım araca film derdinden kurtuldum

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
o dikkati ve saygıyı polislere değil de karşından gelene göstersen daha iyi olmaz mı?
gerçi her koyun kendi bacağından asılır. sana kolaylıklar dilerim.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikaktte işe yaramıyor ben sislerle ehliyeti aldığım gün yakalandım ehlıyetı bugun aldığın için affediyorum dedı :D durup durarken gerek yok atraksıyona :)

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
etiler civarında gündüz sis farı açık olduğu için ceza yolladılar arkadan 2 ay önce. yanılmıyosam 61 tl gibi bir rakamdı. çevremde de böyle bir olayla karşılaşan hiç olmamış. yasak olduğunu bilmiyordum artık biliyoruz ve dikkat ediyoruz :)

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8000k devamm kısalara gerek kalmıcak