astra g ye air suspansıyon dusunuyorum onumdekı proje bu olcak

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm sevgılı opelcı arkadaslar aracıma air suspensıyon (halavı suspansıyon ) dusunuyorum vıdeolarını ıcledım cok hosuma gıttı izmir ve cevresınde bu işi ustalık yapan nvarmı yada cevrenızdekı arkdaslarınızdan bu uygulamayı yapan varmı...eğerkı bıldınız bıyer varsa bana ınternet adresı ve tlf numarasını verırsenız sevınırım yardımcı olun arkadaslar:):)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi kere garajınıza lpg tüpleri gibi tüpler falan takılcak bagajınızı feda edeceksiniz onu göze alıyorsanız yaptırın

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok faz gecdım adanada yapan bır yer buldum orası 2,5 mılyar istedı.izmirde vardı 5 mılyar ıstedı eğerkı 1 mılyar fılan ısteseydı hemen yapdırcakdım ona vereceğim parayı arabayı değistırırım dağa ıyı

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1 milyara sertlik ayarlı koni veya coilover taktırabilirsin.koniyi şiddetle tavsiye ederim

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fırat sen nasıl bi havalı süspansiyon istiyorsn ? caddylerdeki gibi tıs tıs otobüs süspansiyonu mu yoksa snoop dogg low rider pimp iişi zıplayan kalkan inen araçlardan mı istiyorsun. adanada onu yapan yeri bilmedim görmedim öyle bi araç zaten ama yaparsanda güzel olur tek olursun

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deniz adanada egzoscu yapıyo bu işi hatta izlesene .com da vıdeosu var beyaz fiyorıno .hatta denız bana bı kıyak yaparsan sevınırım.eğerkı o egzoscuyu bulur yada tanırsan bıde sen fıyat alsana ama benım arabayı tarıf et astra g 2001 hb dersın :D
istediğin zaman inıp kalkan turden istıyorum

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deniz adanada egzoscu yapıyo bu işi hatta izlesene .com da vıdeosu var beyaz fiyorıno .hatta denız bana bı kıyak yaparsan sevınırım.eğerkı o egzoscuyu bulur yada tanırsan bıde sen fıyat alsana ama benım arabayı tarıf et astra g 2001 hb dersın :D
istediğin zaman inıp kalkan turden istıyorum

almazlar egzos diyor kesin yüreir tarafı . arabasız gitmem lazım karşı tarafdan olmayanı taşlıyorlar :D. sitesine girdim iletişim yeri yok . ama sanrm 1.5 2 den aşşa olmaz gene

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel

Son düzenleme: