astra g yedek anahtar yardım

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar şu an elimde sapasağlam bir astra g anahtarı var pert olmuş bir aracın anahtarcıya bunu benim aracın anahtarına uydurmasını istedim 100 ytl dedi toplamda anahtar ucu ve immobilizer çipi için.anahtarda herşey mevcut ama immobilizer silinemiyomuş onun için yeni çip takması lazımmış doğrumudur yardımcı olursanız sevinirim 100 ytl vereceğime serviste yenisi istetsem ne kadar olurki şimdiden teşekkürler

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
evet o çipler tek yazımlık.
İmo çipi kopyalamak için genelde anahtarcılar fahiş fiyatlar istiyor.
Boş cip çok pahalı bişi değil bulabilirsen op-com un varsa araç üzerinde kendin bile programlyabilirsin çipi.

fan_tome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler mokia boş çipi nasıl temin edebilirim acaba anahtarcıda ise yine fahiş bir fiyat istemesin saygılar elimdeki anahtar 2001 astra g nin benim araç 2003 astra g anahtarcı kumandanın çalışıp çalışmayacağına bile söz vermedi bakmak lazım dedi çip+kod+uc 100 tl selamlar

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler mokia boş çipi nasıl temin edebilirim acaba anahtarcıda ise yine fahiş bir fiyat istemesin saygılar elimdeki anahtar 2001 astra g nin benim araç 2003 astra g anahtarcı kumandanın çalışıp çalışmayacağına bile söz vermedi bakmak lazım dedi çip+kod+uc 100 tl selamlar
Öncelikle Ad-Soyad girerek, üye arşivinde de kendinizi tanıtmanız gerekli site kuralları gereği...