Astra h 1.3 kullanim rehberi

gkhnysl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ekleme yapmak istiyorum arkadaşlar ilk sorunum immobilizer anahtarı tanımıyordu araç sonraki emme manifoltu ve şanzıman arızası bunlar çok can sıkıcı değildi yani ciddi masraflar yapmadım ama birazda olsa soğuttu beni opelden fakat güvenlik açısından on numara bir araç geçen gün denemek için toyota corolla 4d kullandım kendi arabamı arar oldum iyidir opel iyi

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sadece şunu söyleyebilirim 1998 model astra g kasa aracımı bırakıp sıfır 2010 astra h aldım g kasayı geri istiyorum. 2 araç arasındaki kalite farkı dağlar kadar

Son düzenleme:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım görücü usulü aldınız astrayı , 2007'den bu yana bunca sıkıntıyı cekmış ve başka forumlarda gördüğünüz konuları burada paylaşıyor iseniz bence satıp kurtulun bu aracdan yoksa şuan ki mevcut hal ile cok tezat bir durum oluşuyor ...

Bu astra h lardan alıcak arkadaşlarda iyice araştırarak alsın , performans mı ? yakıt tuketımı mı ? guvenlık mı ? kronık arızalar mı ? bunlardan birini secmelerı dogru olur , aksi taktirde anlık fiyatlarla 40-45 bın tl verip sonra yazdıgım butun özellikleri bir araçda beklemek sacmalık olur ! Sonucda mercedes -bmw degıl , cepteki paraya göre ...

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel de sıkıntılar cok doğru tespitte ilk yazınızda bu fiyata daha konforlu bi aractan bahsetmişsiniz.marka model belirtirmisiniz.opelden ağzı yanan .... markayı üfleye üfleye yer