Astra h 1.6 115 hp z16xep chip ecufast

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Chipi malatyada ecufast yaptı, Daha doğrusu malatyadaki fatih abi kişi yazılımı araçtan alıyo, dosyayı istanbula gönderiyo, istanbulda ecufastte alper abi varmış o yazıp geri gönderiyomuş, olmadı öyle deneyeyim bi km yapıp, bugün kumandalı egzozuda söktüm, arabayı bağlatmadan ceza yemeden 6 hafta gezdim, daha güzel bi egzoz planım var gene kumandalı olcak geri basınçta düşmeyecek şekilde yapıcam.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 04:40 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:48 ----------

Yazılımı nereye yaptırdınız? İade gibi birşey oluyormu bir de?

tanıdıktı yapan deneme için yaptırdım, ama ztn ne olursa olsun atmosferikte 10 hp en fazla getirisi bence yarım saniye belki okadar bile yoktur haliylede hissedilmiyo :)

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim benzin pompası arızalı ötüyordü, değiştirdik, alper abi yazılımı güncelledi, şuan performans arttı hissedilir derece, sorun benim benzin pompasından dolayıymış, Ecufast Alper abiye teşekkür ederim,

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yakıt tüketimi ne durumda ?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Az canlanip, sakinken daha az yakiyorsa ne mutlu :)

Tapatalk.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Headers + kat iptalini hesaba katarak öyle bir yazılım yapsaydınız ilave 5-6 hp daha alırdınız.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Headers + kat iptalini hesaba katarak öyle bir yazılım yapsaydınız ilave 5-6 hp daha alırdınız.
kat iptal değil ama :) neyse ilerde onlarda olur inşallah :)