Astra h 3.5 mm yay

slymnkrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3,5 cm de olsa 5 cm de olsa helezon ayrı bi hawa katıyor arabaya,duruşu bile değişiyor.5 cm de daha altını sürttürdüğümü hatırlamıyorum üstelik 5 kişiyle,helezon takıyorsan tümseklerden dikkatli geçmek gerek.3,5 takın bi deneyim bakalım,direkt 5 takarsanız biraz rahatsız edici olabilir belki.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cahilligime verin... bu 3.5 luk yay takildigi zaman aracin mevcut yaylari disari mi cikiyor yoksa ekleme falan mi yapiliyor... anlamam bu islerden ama cekici geliyor bu yol tutusu ve estetik goruntu...

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar ki mali durumumu goz onunde bulundurunca sadece sana degil yaylara da bayagi bir uzak kaliyorum gibi bulentcigim... sen 3.5 lik alsan iki hafta kullansan sonra bu seni kesmese 5 lik almayi kafaya koysan da 3.5 likleri bana kelepr satsan olmaz mi... sadece bi fikir yani:)

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve araban 3,5cm yere yaklaşıyor:D

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba yaklasinca yere azcik ben de uzamis gibi dururum... fiyakali olur hani...bi de topuklu cizme uydururum:rock

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
cüneyt alemsin 3.5 cm alcam eibach
280 ytl diyorlar+80 ytl montaj
sizce nasıl fiyat

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
montaja da mi para istiyorlar... evimizde kanepeye takacak degiliz ya... madem ki satiyor montajini da yapiversin yahu... o 80 ytl ye yanarim ben valla... duz hesap 300 olsa iyidir herhalde...