astra h açılan torpido kapağı sorunu

daukan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle merhaba;
2005 astra h aracım her gün yeni sıkıntılar çıkarıyor sanki.
ama inatla arabamı sevmeye devam ediyorum.
siz değerli arkadaşlarım kendiliğinden açılan torpido kapağı sorununu nasıl çözdünüz. yoksa sadece benim aracımamı özgü bu problem.
yenisini almaktan başka çözüm yolu bilen duyan görev varsa paylaşırsa sevinirim.
teşekkürler

daukan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böylelikle galiba sorumun cevabını aldım benden baska problemi olan yokmuş

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
H kasaları bilmiyorum ama genelde arabaların torpido kilitlerinde kilit seviye ayarı vardır ya o ayar bozulmuştur ya da kilitin dili/karşılığı aşınmıştır.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Kapak tarafında iki adet pin var arkalarında yayları var o yaylar özelliğini kaybettiği için oluyor o küçük tırnakları tekrardan merkezlemeyi deneyin ilk değilsiniz merak etmeyin

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim eski arabam zafiradada vardi oda astra platformunda üretildigi icin ayni sorun yani ortak bir sorun ben o zamanlar garantiden degistirmistim ama degisim esnasinda hatirladigim kadariyla o pinlerin yaylari sanki tamir edilebilirmis gibe gelmisti bana kaybedeceginiz bir sey yok en azindan önce tamiri deneyin...soguk havalarda olusan bir sorun gibi geliyor bana..

daukan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede arac biraz ısınınca tırnaklar dışarı çabuk çıkıyo sanki ama ilk fırsatta tamir işini bir deneyeyim. teşekkürler

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benım astrada da kapak acılmıyordu fakat kilit ile kapak arasında boşlama yapıyordu bu yüzden torpıdo ısıgım hep acık kalıyordu hatta ampulunu sökmüştüm.

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var. ankaranın soğuğuna dayanamadı heralde. sabahları açılıp duruyor. fitil ediyor insanı. bende içinde bi yay olduğunu ve bu yayın özelliğini yitirdiğini düşünüyorum açıp biraz gerdircem. elime geçerse yeni yay takarım oraya