astra h airbag ışıkları

volkan0657

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese Selamın aleyküm ben yeni üye oldum inşallah her zamanda kalırım burada. Benim sorunum aldigim aracın airbag sorunu. 2 yil oldu araci alali cok memnunum yanliz airbag isigi yandi ustaya götürdüm bunlarda direnç var airbaglar patlak dedi arabayi alirken ise expere gösterdim birsey cikmamisti. Simdi ilk sorum airbag patlagini biz anlayabilirmiyiz ikinci sorum exper patlak yok dedi ama o kağıdı bulamadim bunu nasil ispat edebilirim. Aldigim arac sahibini aradim ben patlak yada degil demedim diyor. Yani kiviriyor. Biliyor aslında noldugunu. Tamirci arkadasta direnc atarim isik soner airbag calismaz dedi. Patlak sey tabi calismaz onu anliyorum. Kendimde elektronikten anliyorum 250 tl para istedi direnc uctu gitti cok uzaklara. Toplasan 3 direnc 3 lira yapar yapmazda yapar diyelim. Bunlari kendim yapacagim. Simdi bildigim kadariyla 3 bolum direnc atilcak yer var direksiyon surucu koltuk alti ve gogus icinde. Siz ustalardan yardim bununla alakali olacak. Koltuk alti direnci kendim gördüm 10 luk direnc atmislar. Direksiyonu nasil sokebilirim ve gogusteki airbag tam nerededir ve nasil acabilirim. Simdiden tum ustalarima teşekkür ederim

volkan0657

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teoman bey. Ben açıkcası karaktersiz birinden almış oldum aracı. Şayet satacak olursam gönül rahatlıgıyla söylerim aracın geçmişini. Birinin hayatına mal olmak bu dünyada da ahirette de ödenmez farkındayım. Benim amacım bana görünmesin istiyorum.

Yasin Aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı satacak olduğunuz kişileri düşünüyorsunuz da kendiniz neden düşünmüyorsunuz Volkan Bey ? Kendinize güveniniz tam olabilir insan hiçbir zaman kaza yapmam diye düşünüyor ama trafikte sadece siz yoksunuz. Benim de koltuk yan hava yastığım patladı yandan darbe aldığı için o yastık olmasa kafamı cama çarpacaktım, kazadan sonra 280 liraya yenilettim. Para gider sağlık olduktan sonra geri kazanılır fakat canınıza bişey olursa geri getirmek imkansız iyi düşünün