Astra h akü sorunu

AHMET ASTRA H

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi aksamlar. 2008 1.3 sedan astra sahibiyim. 2018 Haziran ayinda yigit aku aldim .yaklasik 15 gun once 10 gun araci kullanmadigim icin arac calismadi. Baska aractan sarj ettik ve akuyu aldigim yere goturdum birsey acik kalmis dendi akuyu sarj edip geldim. Bu sabah arac gene calismadi. Aku bosalmis .baska aractan sarj ettim .sizce sorun ne olabilir. Herkese teşekkür ederim.

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen aracınıza sonradan elektrik ile çalışan bir aksesuar monte edilmiş olmalı. Yapacağınız ilk iş sonradan takılan aksesuar bağlantılarını kontrol etmek olsun. Led ampülleriniz de dahil buna. Bir diğer ihtimal şarz dinamonuzu bir ölçtürün.

AHMET ASTRA H

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen aracınıza sonradan elektrik ile çalışan bir aksesuar monte edilmiş olmalı. Yapacağınız ilk iş sonradan takılan aksesuar bağlantılarını kontrol etmek olsun. Led ampülleriniz de dahil buna. Bir diğer ihtimal şarz dinamonuzu bir ölçtürün.
Teşekkürler sağolun

AHMET ASTRA H

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler sağolun

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Eğer kaçak yoksa 10 günde bitmez hocam. ben de geçen sene taktırdım ve bu yaz aracımı 20-25 gün çalıştırmadım sonra ilk marşta aldı..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu konuda bas şüpheli medya sistemidir. Araçta muzik sistemi varmi ? Akünün üzerinden direkt olarak enerji çekilen cihazlari kontrol etmekte fayda var.

AHMET ASTRA H

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda bas şüpheli medya sistemidir. Araçta muzik sistemi varmi ? Akünün üzerinden direkt olarak enerji çekilen cihazlari kontrol etmekte fayda var.
Teşekkürler sağolun direkt bagli ekranli teyp var ona baktiracagim