Astra h bilgi

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler dilerim değerli arkadaşlar. Geçen gün bir anda karar verdim ve piyasası var iken 2001 model 95 bin km deki astramı sattım 21 bine. Şimdi balık gibi ortada kalmış gibi hissediyorum, acil araç almam lazım ve alışkanlık ya yine astra istiyorum ama H kasadan yanlış demediysem bir sonraki HB kasa. 2005-2007 arası benzinli param anca yeter, dizel pahalı olur, 60-65 binigeçmemiş ve hatasız olmasın istiyorum, çok şey istediğimin farkındayım ama idare edin işte. Şimdi elinde bu arabadan olan yada bilenlerden tiyolar yardımlar istiyorum.

1-60 binde bir araba bulursam hangi bakımlarının yapılmış olması lazım(triger-devirdaim,vkayışı,frenler vs.)
2-bu temizlikte bir (genelde 2005 model var piyasada) araça en fazla ne kadar vereyim bakımlı olması şartıyla.
3-Opel bulmak zor derseniz başka hangi araçları önerirsiniz?(citroen,ford,toyota vs. piyasası hızlı olacak)
4-bütçem 27 bin civarıdır.
5-Arıza lambası yakmayan LPG kiti hangisidir bu araçlarda.
6-Elinde yada çevresinde dediğim şartlarda aracı olan ve satmayı düşünen varsa buradan ulaşabilir bana.
7-başınızız şişirdim ama teşekkür ederim cevaplarınız için.

NOT:Bu siteyi kullanan değerli kullanıcıların fikirleri benim için önemlidir, önerilerinize açığım.Selametle kalın.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
2005 2006 elegance gazlı alırsın butcene göre temız acele etme bence

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de 2005 Elegance vardı hb easytronic. Geçen sene nisanda sattım. Şimdi H kasa dizel easy var. Alacaksanız Elegance ya da cosmo donanımlı alın derim. N-joylarla aralarında baya fark var. Dijital klima, far yıkama(cosmoda) kararan dikiz aynası, 8 hava yastığı, yağmur ve far sensörleri ilk aklıma gelenler. Eski aracımı satmaya karar vermeden önce LPG işini araştırmıştım. Arıza ışığı yanma olayı bu araçlarda var. Ama lpg markasından ziyade ustayla ilgili. Bazı ustalar yanmama garantisi vermişti bana. Alında ışık yanmasıda çok önemli bişey değil takıntı yapmazsanız. Başka bir sorun olduğunda yanıp sönüyormuş aynı ışık. LPG markalarından Telefleks çok iyi ama pahalı. Ben o zaman BRC yi yeterli görmüştüm. Gün otogaz Bilal Usta yanmama garantisi vermişti. GÜN OTOGAZ Ankarada. Nerden yazdığınıza bakmadım buarada :) Neyse sonra vazgeçtim ve dizel aldım.