Astra H Bodykit + Direksiyon

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Boş zamanlarımda sahibinden.com da dolaşmamın sonucunda satılık bir araçta rastladığım ve bugune kadar gördüğüm ve astraya en çok yakıştırdığım bodykit i göstermek istedim. :D Eğer sıkıntı yaratmazsa sahibinden liklerinide paylaşabilirim. Ama araç gerçekten çok hoş olmuş. Arka tampon sonradan özel yapılmış galiba ve alt difüzörle 4 lü egzos yapılmış. Resimler karanlık ama yinede görülebilior. Birde direksiyona rastladım yarı süet yarı deri şeklinde buda araca spor bi hava katmış bunu yaptırabilirmiyiz acaba

Ekli dosyalar

• bk1.jpg
    bk1.jpg
    66.2 KB · Görüntüleme: 196
  • bk2.jpg
    bk2.jpg
    63.8 KB · Görüntüleme: 171
  • bk3.jpg
    bk3.jpg
    63.3 KB · Görüntüleme: 169
  • bk4.jpg
    bk4.jpg
    66.4 KB · Görüntüleme: 167

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon güzel olmuş ancak ekler cok basit duruyor..yani şu fiber işini bi adam gibi yapana rastlaymadım.farkedersinizki arka tamponun camurlukla birleştiği noktalarda oturmama sorunu var..boyada tutmamış belki ondanda gözüme çarptı.

ama tasarımı hoş olmus.

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet oturmama sorunu var galiba ama boyada sıkıntı yok ışık farkından dolayı öyle gözüküyor. Her seferinde niyetlenip sonradan vazgeçtiğim bi olay bu body kit :D bi film çektirdim öyle kaldı araç :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon çok kötü :)
body kit çok şişkin durdurmuş arabayı. 33 plakalı beyaz bir arstra var ondan yapabiliyorsanız ondan yapın derim :)

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyonun benzer daha güzel modelleri var. ortalama 120 - 150 arası yapılıyor. Ama diğerleri hakkında pek bir fikrim yok. Ayrıca jant da çok çakma durmuş

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Direksiyon güzel olmuş bence. Deri kaplamacılar var, 200 TL gibi yapıyorlar. Ama işinin ehli olmazsa sıkıntılı olur. Diğerini ise beğenmedim.

333opc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen eklerde bi orjinallık yok orjinal opcline eklerini öneririm.