astra h chip

caliente_dente

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 1.6 ya chip yaparsak nasıl olur dizel kadar bır randıman wermıyo ama yaptrrsak bı sorun ya da ne gıbı bır deısıklıkle karsılasırım ??

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
powerbox takılabılır mı acaba benzınlıye ?

20ast15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ...

Ben de 2012 astra dizel essentia comfort aldım.Chip tunnig hakkında tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.Araç şu an bin km de.Artısı ve eksisi ile.Bir de fiyat lütfen...;)

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de 2012 astra dizel essentia comfort aldım.Chip tunnig hakkında tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.Araç şu an bin km de.Artısı ve eksisi ile.Bir de fiyat lütfen...;)

Merhaba, aracınıza remap uygulaması Vmax Performance olarak yapabiliriz. Yaklaşık olarak 115 PS / 265 Nm tork alabiliriz. Özellikle alt devirlerinize öncelik vererek hem daha ekonomik hemde şehir içi kullanıma uygun bir uygulama yapabilriz. Daha detayli bilgi için 0532 717 72 78 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

20ast15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, aracınıza remap uygulaması Vmax Performance olarak yapabiliriz. Yaklaşık olarak 115 PS / 265 Nm tork alabiliriz. Özellikle alt devirlerinize öncelik vererek hem daha ekonomik hemde şehir içi kullanıma uygun bir uygulama yapabilriz. Daha detayli bilgi için 0532 717 72 78 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.
araç ve motor için herhangi bir dezavantajı var mı ...maliyeti ne olur bana.....ve garanti kapsamı dışına çıkar mı...teşekkürler...

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Remap/chip tuning uygulamasının aracınıza herhangibi bir dezavantaji yoktur. Her işte olduğu gibi doğru kişilerce uygulandığı zaman bir problem yaşamazsınız. Aracınıza uygulanacak olan remap uygulaması yetkili servis tarafından anlaşılamaz. Dolasıyla garanti ile ilgili bir problem yaşamazsınız. Daha detaylı bilgileri özel mesaj olarak atıyorum.

ulasyasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manuel vites benzinli 1.6 115 hp lik 2011 astra h aracımın motoruna chip olayını bende mrk ediyorum. bilen varsa yanıtlarsa sevinirim

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turbo şarj olmayan motorun çip yazılımında oynamayla pek bir fayda sağlayamazsınız. Masrafı çıkan sonuca değmez yani.