Astra H Gtc Xenon Tavsiyesi

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MTEC marka xenonların çakması çok fazla dikkat edin. Tavsiyem philips yada osram'ın xenonları olur. Ayrıca mercek olayına takılmayın orjinalden bi-xenon paketli son model Mercedes , BMW gibi araçlar bile gece yolda gözü kör ediyor. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haklısın. Hepsiburada ve mtec'in Türkiye tedarikçisi dp tuning'te fiyatlar 225 tl civarı. Gittigidiyorda 170 tl'ye veriyorlar. Muhtemelen sahte bunlar. Güvenilir bir siteden alıp dışarda montajını yaptırcam artık.

Bir de bizim kısalar H7, sisler H3 oluyor değil mi?

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Haklısın. Hepsiburada ve mtec'in Türkiye tedarikçisi dp tuning'te fiyatlar 225 tl civarı. Gittigidiyorda 170 tl'ye veriyorlar. Muhtemelen sahte bunlar. Güvenilir bir siteden alıp dışarda montajını yaptırcam artık.

Bir de bizim kısalar H7, sisler H3 oluyor değil mi?

En mantıklısı hocam Kısalar H7 ama sisleri bilmiyorum :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bir de bazı markalar açıklamalarında kesinlikle arıza lambası yakmaz diye iddialı sözler söylemiş. Bunun garantisini nasıl verebiliyorlar. Bahsettiğim markalar MTEC ve Space. Acaba kitin içinde şu woltajı dengeleyen kondansatör de mi çıkıyor?

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler 2006 astra h gtc'de sis farlarında h3 kullanılıyor değil mi? Bilen biri varsa yanıtlarsa sevinirim. Ona göre sipariş vereceğim de :|

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler 2006 astra h gtc'de sis farlarında h3 kullanılıyor değil mi? Bilen biri varsa yanıtlarsa sevinirim. Ona göre sipariş vereceğim de :|

h3 çıkıyor. sağ ve soldaki şerit çizgileri hariç orta kısmı aydınlatmayan bir yapısı var sislerin :D

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ben hiç ağrıza lambası yakaz xenon görmedim astra da. Astra CDTI varken sentinel almıştım, bildiğin orta halli çin malı xenon du. Bir kaç kişi yok arıza lambası yakar yok o olur bu olur dedi, direkt taktık sorunsuzca kullandım.

Bacanak da gitti mtech aldı, onda da hiç sorun çıkmadı

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ben hiç ağrıza lambası yakaz xenon görmedim astra da. Astra CDTI varken sentinel almıştım, bildiğin orta halli çin malı xenon du. Bir kaç kişi yok arıza lambası yakar yok o olur bu olur dedi, direkt taktık sorunsuzca kullandım.

Bacanak da gitti mtech aldı, onda da hiç sorun çıkmadı

Valla doğrudur hocam. Şehir efsanesi belki de :D

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bir süredir aklımda olan xenon işini hallettim. İnternette araştırmadığım xenon markası kalmadı. Ucuzundan pahalısına bir sürü ürün inceledim. İnternetten getirtip montaj yaptırmak yerine bulunduğum yerden alıp aldığım yere de taktırayım ki sorun yaşarsam muhatap bulabileyim diye düşündüm. Xenonların markası Space. Yeni nesil dijital balastlı. Çok şükür arıza lambası yakma gibi bir durum olmadı.
Bu arada merceksiz xenon kullanımının kötü bir şey olduğunu biliyorum. Bu konuda bir şey yazmazsanız sevinirim :rolleyes: Ayrıca düzgün bir far ayarı ile çok da kötü olmuyor.

xEj8vq.jpg

wMjpN7.jpg