Astra H için SWF silecek lastiği

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam,

Genelde SWF nin silecek lastiği tavsiye edilmiş. Ben Ankarada 2 ayrı ayrı yerde buldum. Çifti 10 TL olan da var. Çifti 22 TL olan da var.

Fakat sorduğumda ASTRA H'lere olmaz bunlar Mercedes için filan diyorlar.
Neden olmaz dediğimde ise SWF'nin eni geniş diyorlar.

Sorum ise: 1. Alıpta deneyen varmı?. 2. Birde bosch silecek lastiği var ondan alıpta deneyen oldumu?.

http://www.ozenticaret.com.tr/asp/group/194/Silecek-Lastikleri

Bu 22 TL lik olan. 10 TL lik olanin sitesi yok sanırım ama isteyene yerini tarif edebilirim.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam,

Genelde SWF nin silecek lastiği tavsiye edilmiş. Ben Ankarada 2 ayrı ayrı yerde buldum. Çifti 10 TL olan da var. Çifti 22 TL olan da var.

Fakat sorduğumda ASTRA H'lere olmaz bunlar Mercedes için filan diyorlar.
Neden olmaz dediğimde ise SWF'nin eni geniş diyorlar.

Sorum ise: 1. Alıpta deneyen varmı?. 2. Birde bosch silecek lastiği var ondan alıpta deneyen oldumu?.

http://www.ozenticaret.com.tr/asp/group/194/Silecek-Lastikleri

Bu 22 TL lik olan. 10 TL lik olanin sitesi yok sanırım ama isteyene yerini tarif edebilirim.

o ürünler kaliteli ürünler ama onlarla, kargo vs. uğraşmama gerek yok, çifti 7-8 liraya silgeç marka görerek al sanayiden değiştir kullan.
yıllardır kendi arabalarımda ve arkadaşlarımın arabasında hep silgeç taktım hiç sıkıntısız 2 yıl kullandık.
burada güneşten çabuk deforme oluyor zaten ucuz atıp yenisini takıyorum.

Son düzenleme:

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silgeç'i de bir araştırayım bakalım. Sizin Alanyada 2 sene dayanıyorsa gerçekten iyidir. :)
Eyvallah çok teşekkür ederim.

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silgeç lastiği internette bulan varsa link verebilir mi arkadaşlar

astra h için uygun olanı

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkent Sanayi sitesinde yada büyük sanayide Tekel hırdavatta uygun fiyata vardı SWF lastik.Hem görerek hemde hesaplıca alabilirsin.

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkent Sanayi sitesinde yada büyük sanayide Tekel hırdavatta uygun fiyata vardı SWF lastik.Hem görerek hemde hesaplıca alabilirsin.

Hafta sonu orayada bakacağım inşallah.
SWF nin ithalatcısını aradım buldum, aradım, lastigin olup olamayacağını bilemediklerini söylediler ve direkt olarak setini alın dediler ve bana Ankaradan bir yerin telefon numarasını verdi. Sonra onları aradım. Onlarda bizde sadece toptan satış var dediler başka numara verdiler. Ney ulaşılamazmış yani hah. Neyseki son numaradan birisi çıktı ve ondan yok dedi bana :mad: ne diyim şimdi ben.

Adamın aynı dediğini diyorum. Abi o set pahalı, elimde yok zaten, sana orjinal GM vereyim 75 TL olur dedi. Eyvallah dedim kapattım. Ben son şansım 10 TL mi gerekirse çöpe atarım ama denerim. AR-GE için yapacak bir şey yok :rakir: Ben uydurursam lastigi herkezin işi görülmüş olur diye düşünüyorum.

Hafta sonu alacam ve denicem. Size haber ederim.

Kolay gelsin.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:42 ----------

silgeç lastiği internette bulan varsa link verebilir mi arkadaşlar

astra h için uygun olanı

Ben üreticisini buldum aradım kimse ilgilenmedi. Belki 20 defa aradım ilgilenen yoktu bende artık vaz geçtim. Ha internettede bulamadım malasef.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1976 dan beri araba kullanırım, SWF, VALEO, BOSCH her türlü sileceği ve lastiğini sayısız kullandım. uğraşmayım kılla tüyle gidin 3 kuruşa silgeç alın takın keyfinize bakın kardeşim.
her kış başı değiştirin orjinal lastik gibi kullanmaya devam edin.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğim yerde Silgeç te vardı sanırım.Silgeç aslında çok kalitedir.Bakmayın yerli olduğuna.Ayrıca orada uyumlumu değilmi bakabilirsin, hatta lastiği kendileri takıp verdikleriini görmüştüm.

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, şu silecek lastiklerini alıp bana kargolama imkanınız var mıdır karşıdan ödemeli

buralarda bulmam imkansız.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle bir iyilik yapabilirim ama görmeden zor bu işler.Bir kere yanlış ürün almış olsan zaten maliyeti yüksek olacak sana.Risk almaktansa netten bir takım klasik bosch silecek almak daha mantıklı.Ama illeki ben razıyım dersen yardımcı oluruz elbet.
10-15 Tl lastik üstüne 5 Tl kargo zaten 20 Tl tutacak.eskaza uymaz ise sana bir daha git gel kargosu ile 30 Tl oluverecek.
bu arada yurtiçi felan 7-8 tl dan aşağı zarf taşımıyor.