astra h kasa cabrio hakkında düşünceleriniz

kaptankusto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaslar bu aralar içime kurt düştü tek kullanmadıgım kasa tipi cabrio araç kaldı ve nette biraz araştırma ile bi kaç marka gözüme çarptı bunlardan biride astra h kasa 1.6 cabrio.aslında wolksvagen eos ile arasında kalmış durumdayım.dış görünüş itibari ile astra alma ihtimalim daha yüksek.motor olarak iki seçenek gördüm h kasada 1.6 düz motor ve 1.6 turbo olarak.malum memleketimizde yakıt cep yakar cinsten.yatık olarak lpg düşünüyorum kronik problemleri varmıdır astra twintopun.

şahsi görüşüm 1993 yılından 2015 yılına kadar astranın 3 kasasının kullandım babamın aracı olarak.en son h kasa 1.3 dizel astra aldık 28.000km satmak zorunda kaldık kullanılan km ye kadar 2 kere turbo arızası ile karşılaştık her arızada yeni turbo takıldı araca.diğer 2 kasada rutin bakımlar harici arıza görmedim kendi görüşüm en problemli kasa.kendi araçlarım 1998 3.23 ci bmw,günlük kullanımda 2004 307hdi aracım var.tek araç yapma planım var 50-60 bine çok güzel twintop araçlar buldum.size sorum lpg olarak günlük kullanımda cok zararı olurmu bana her gun yaklasık olarak iş güzergahım 400 km yol yapıyorum kendi aracımla.direksiz olusundan ötürü içeri rüzgar alıyor diye bir kaç yerde okudum,yine direk olmadıgı için esniyormuş diye duydum duydum da duydum kısacası.her duyulanada inanmamak lazım siz üstadlardan bilgi rica ediyorum saygılarımla...