astra h kol dayama

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık ıs ısten gecmıs bu saatten sonra canımı sıkmam soz konusu bıle degıl. ben de senın ıgbı dusunuyorum. her zaman orıjınal en ıyısı. 20-30 ytl ye takılan sadece esya saklama gozu olarak kullanılabılır dıye bılıyorum. ama orıjınal kol dayamayı surucunun boyna gore ıstedıgınız acıya dolayısıyla yukseklıge ayarlayabılıyorsunuz. ayrıca 30-40 mılyar verıp bır araba aldıktan sonra 50-100 mılyonun lafını etmek de bence bıraz garıp . ama sonucta bu ıs tercıh ve zevk meselesı. :)

umittansel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede en mantıklısı orjinali. en iisini yapmışsın

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kusra bakma abicim ama fiyat banada aşırı derecede fazla geldi orjinal parça pahalıdır doğru farıydı carttı curttu ama bu parça dümdüz birşey ben bunu vidalattırtmadan taş çatlasa 50 milyona yaptırırım satarkende söker yeni arabama takarım yazık etmişin valla 350 milyona neler yapılır valla :D:D

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayirli olsun sonucta alinmis benim arabada fabrika cikisinda var bunun bukadar para edecegine inanmazdim aldigini duymasam abi iyi güzelde bir de vw lerdeki kol dayamalara bakin derim bunlar koltuga baglamis zamanla yamuluyo, cok dar icine fazla bisey konmuyo yaparken biraz düsenselerdi iyi olurdu para yönünden karsilastirmadan ben olsam en kullanisli olani alrdim ben daha genislerden ve bardaklikli olanlardan bulsam almayi düsünüyorum bende orjinali oldugu halde

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bende sonradan taktırdım.. bi arkadaş sağolsun 125 ytl gibi bi rakama aldım.. işimi görüyor..

buarada parayı veren konuyu açan arkadaş.. bu saatten sonra maddi yönden degil görsel ve işlevsel yönden yorumlarda bulunalım.. tercih meselesi yorumları okudum hoş degil..

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal olmadan takılan kolluklar, delinerek takılıyor. Bencede üç beş fazla olsun, orjinal olsun. Güle güle kullanın.

umittansel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: :good: :good:
hayırlı olsun bende sonradan taktırdım.. bi arkadaş sağolsun 125 ytl gibi bi rakama aldım.. işimi görüyor..

buarada parayı veren konuyu açan arkadaş.. bu saatten sonra maddi yönden degil görsel ve işlevsel yönden yorumlarda bulunalım.. tercih meselesi yorumları okudum hoş degil..

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinaline pek guvenmeyin arkadaşlar... ben de ki orjinal ama o da ses yapıyor ve de dıkkatlı baktım bugun, yamulmus... hatta ben serviste bir kere duzelttirme işlemi uygulatmıştım... sonunda servis teki arkadaş bunların ne olursa olsun yamulacagını, baglı oldugu metal palkanın daha sert olanı ile değiştirilmediği sürece (ki bunu ancak sanayide demir kesen ustalar yapar dedi ) çözüme ulaşmayacağını söyledi...sonuçta ben bole aldım ama 340 ytl de vermezdim ne diyim... zevk meselesi... gule gule kullanın...