Astra h p 1700 şanzıman arızası yardım

astrah085

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelkle herkese kazasız belasız sürüşler dilerim. Tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var . Aracım 2010 model astra h easytronic dizel . Aracımın arızası su ; yolda giderken araç kendini F konumuna aldı kenara çektim 3 5 dk aynı şekilde F konumunda kaldı ve sonra tekrar kontağı kapatıp açınca düzeldi arıza lambası geç sönmeye başladı . Usta bilgisayara bağladı p 1700 arıza kodu çıktı ve arıza kodunu sildi ama 3 gün sonra tekrar yaptı ne yapmamız gerekiyor daha önce başına gelen arkadaş yada bilgisi olanlar varsa yardımlarına ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim .

Araç F uyarısı verince a1 m1 vs . yazan yerde aadece F yazıyor vitesi ileri geri yapsamda araç haraket etmiyor kısacası vitesi algılamıyor . Baskı balatası 75 binde değişti araç 90 binde

mucem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de ecn kodu olarak aynı hata var bakınca gözüküyor yoksa arıza ışığı yanmıyor ne yapmam gerekiyor acaba

erbatur70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mucem, hocam arıza sebebi ne çıktı sağlıklı cözüm buldunuz mu aynı sorun bende meydana geldi

ababanov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelkle herkese kazasız belasız sürüşler dilerim. Tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var . Aracım 2010 model astra h easytronic dizel . Aracımın arızası su ; yolda giderken araç kendini F konumuna aldı kenara çektim 3 5 dk aynı şekilde F konumunda kaldı ve sonra tekrar kontağı kapatıp açınca düzeldi arıza lambası geç sönmeye başladı . Usta bilgisayara bağladı p 1700 arıza kodu çıktı ve arıza kodunu sildi ama 3 gün sonra tekrar yaptı ne yapmamız gerekiyor daha önce başına gelen arkadaş yada bilgisi olanlar varsa yardımlarına ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim .

Araç F uyarısı verince a1 m1 vs . yazan yerde aadece F yazıyor vitesi ileri geri yapsamda araç haraket etmiyor kısacası vitesi algılamıyor . Baskı balatası 75 binde değişti araç 90 binde

https://www.opelim.net/forums/teknik-servis/136006-opel-astra-easytronic-f-hatasi-bilgilendirme.html

bu benim konum sende bak ama ordaki önerileri dinle ben kazıklanmış olduguma emin değilim hala ama bencede fazla para ödedim sadece kömürle de hallolabilir o sorun şanzıman hatası ama ona emin olabilirsin şanzıman yağı değişirse veya kömürler le de hallolabilir

ababanov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et