astra h performans artışı

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilip bilmeden konuşmayın arkadaşlar. Kimse bu kadar basit bi konuda arkadaşına yalan söylemez. Doğrudur 25hp artı güç alabilir. Ben kendi 115 hp lik aracımı (astra gtc) 144e çıkardım. Olay tamamen işin profesyonelliğine bağlı. Chip + sprint booster + komple aem filtre kit (tek başına bu bile hissedilir bir çekiş artışı sağlar) + Supersprınt magnaflow komple egzos sistemi + egr iptali ile. İnanmayan arkadaşlar varsa dyno da yaptırdım test sonuçları elimde foto çeker atarım.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilip bilmeden konuşmayın arkadaşlar. Kimse bu kadar basit bi konuda arkadaşına yalan söylemez. Doğrudur 25hp artı güç alabilir. Ben kendi 115 hp lik aracımı (astra gtc) 144e çıkardım. Olay tamamen işin profesyonelliğine bağlı. Chip + sprint booster + komple aem filtre kit (tek başına bu bile hissedilir bir çekiş artışı sağlar) + Supersprınt magnaflow komple egzos sistemi + egr iptali ile. İnanmayan arkadaşlar varsa dyno da yaptırdım test sonuçları elimde foto çeker atarım.
(chip + düz boru + kat iptali + simota kit) bunlarla 105 lik astra 132hp oluyo yani?

candemiruzun.28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
z16xep die başlıo 2005 astra h benzinli. bana çok mantıklı geldi dedikleri arkadaşımın. we yaptırmayı düşünüorm. 25 hp alabilirsem süper olucak

candemiruzun.28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel