astra h sedanda esp off sonradan yapılabilirmi?

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://recep76.blogspot.com/p/esp-off-sport.html bu arkadaşın arabası manuel vites ve 1.3 cdti.4 kapı manuellerde sport tuşuda yok diye biliyorum.sanırım sonradan yapılmış sport ve esp off.esp yi kapatmanın yokmu ya bi yolu hayla? vectrada esp yoktu ama traction control kapanıodu.el frenini çekip gitmeye çalışınca absde kapanıodu :) fiat lineadada 1.viteste zorlarsan abs kapanıyo.astrada olmuyo onuda denedim :)belki birileri çaresini bulmuştur dedim :)

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim.msj attım ama hayırlısı malatyadayım ben ya.ist içi dio sadece.serviste 2006 fln astra bulsak easytronic onun yazılımını atsalar olmazmı acaba?

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
teşekkür ederim.msj attım ama hayırlısı malatyadayım ben ya.ist içi dio sadece.serviste 2006 fln astra bulsak easytronic onun yazılımını atsalar olmazmı acaba?

Bu işlem model yılı ile bir ilgisi yok. Zaten easytronic araçlarda ESP off yapan araçta yok. İşlem için sadece o araca program yapılması gerek.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işlem model yılı ile bir ilgisi yok. Zaten easytronic araçlarda ESP off yapan araçta yok. İşlem için sadece o araca program yapılması gerek.
koyduğum video senin sanırım?sen nsl yaptın?2008 öncesi astralarda kapanıyo :)hepsinde sport varsa

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
koyduğum video senin sanırım?sen nsl yaptın?2008 öncesi astralarda kapanıyo :)hepsinde sport varsa

O araçlarda IDS plus vardır o yüzden ESP off o araçlarda standart.
Fakat sizin aracınızda IDS plus yok Easytronic vitese sahip ve sport tuşu'nuz var.

Eğer istanbul'da olsaydınız aracınıza program yaparak ESP off yapabilirdiniz. Bu işlemi şöyle düşünün nasıl araçlara chip yazılımı yapıyorlarsa bizde esp off yapıyoruz. Hiç bir şekilde kesme biçme olmadan orijinal yazılım.:sulanma:

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O araçlarda IDS plus vardır o yüzden ESP off o araçlarda standart.
Fakat sizin aracınızda IDS plus yok Easytronic vitese sahip ve sport tuşu'nuz var.

Eğer istanbul'da olsaydınız aracınıza program yaparak ESP off yapabilirdiniz. Bu işlemi şöyle düşünün nasıl araçlara chip yazılımı yapıyorlarsa bizde esp off yapıyoruz. Hiç bir şekilde kesme biçme olmadan orijinal yazılım.:sulanma:
Abi ya :( yokmu bi yolu :(3 senedir iptal etmeye çalışmakla uğraşıyorum :) Opelci kardeşine yap bişeyler :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
istanbulda olsanız hemen opel team servise yönlendirirdim sizi. hemen hallediyorlar. ama malatya için bişey diyemem.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esp yi kapatmanin mantigi nedir peki?
esp ve traction kontrol bir çalışıyor,esp iptal olunca traction kontrolde iptal oluyo devre dışı yani.kışın rahatça yanlayabiliyosun,saplandığın zaman biyere kar-çamur çok zorlanmadan çıkarabiliyosun.ama esp ve traction kapanmadığı zaman saplanırsan çıkmak işkence oluyo