astra h tavan kaplama

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi forumlar. ben aracımın tavan kısmına karbon fiber çektirmek istiyordm ama bazı arkadaşlar kirlendikçe yıkasanda kirini zor atar dediler onun yerine cam tavan filmi çektir dediler. siz ne önerirsiniz ? deneyimli arkadaşlara danışmak istedim.teşekkürler

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne renk yaptırmayı düşünüyorsunuz ? Bende yaptırmak ıstıyorumda siyah renge ne gıder diye düşünüyordum ... belkı sıızınde fıkrınız vardır ..

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla cam tavan görüntüsü için siyah istiyorm da sanrm beyaz olsaydı araçlarımız siyah olurdu da . ama beyaz kaplatmak da istemiyorm şahsen sırıtır. beyaz siyah giderde siyaha beyaz gitmez.

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah araca ancak satranç tahtası gibi siyah beyaz kareler gider.. o da biraz mini cooper özentisi gibi durabilir..

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi ellememek sanrm :D:DDD: ön camın üstüne gölgeli güneşlik filmi çektirecem çok yakıyor güneşte. combo var pederde onun ön camında mavi film var üst tarafında. fabrika çkışlı. sanrm film değil camın kendi özelliği. ona alıştım astranın camı küçük olunca güneş daha bi farklı yakıo :D kasıma girecez adanada güneş var

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön camdan vuran gunes baska bırsey zaten dırek kolun yarısından ıtıbaren amele yanıgı yapıyor ..