astra h teyp

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h lerde teybi açık unutup arabayı kapattıgımızda teyp belli bi zaman sonra kendinden kapanırmı?yoksa akü bitene kadar çaılşırmı ?

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h lerde teybi açık unutup arabayı kapattıgımızda teyp belli bi zaman sonra kendinden kapanırmı?yoksa akü bitene kadar çaılşırmı ?
ORJİNAL TEYPSE ARACIN KULLANMA KILAVUZUNA BAKABİLİRSİN SONRADAN TAKILDIYSA TEYBİN KİTABINA BAKIN. MUHAKKAK BİŞİ YAZIYORDUR.

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
h ları bilmiyorum ama benim araçta anahtarı kontaktan çekince teyp kapanıyor eğer anahtarı takmadan çalıştırmak istersem açma tuşuna baıp açabiliyorum ama kendisi kapanmıyor muhtemelen seninkindede aynıdır

aganca

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçtan anahtarı çıkardıktan belli bir süre sonra zanedersem 1 saat içinde kendini kapatıyor.Kullanım kılavuzunda yazıyordu.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kontak acık degılse ve anahtar da kontakta takılı degılse 30 dk, kontak kapalı ve anahtar takılı ıse 1 st, kontak acık ıse kapanmaz... ama kontak ıle senkronızasyon secenegı aktıflestırırsen her kontagı acısında acılır anahtarı cekısınde de kapanır... tum elektrık tertıbatının kapanma suresı eger kontak da anahtar yok ıse 20 dk dır... dıye bılıyorum ben...

ecendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fellatore arkadasım sonuna kadar doru soledı aynen ole katılıyorum:)

Red Devil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h larda teybin settings tuşuna basın system menüsündeki Ign.Logic = On ise ahantarı kontaktan çektiğinizde teyp kapanır,Ign.Logic=Off ise anahtarı çekmenize rağmen teyp çalışmaya devam eder ama belirli bir süre sonra kapanır.