Astra H'cilerin Dikkatine !

nzambak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süleyman kardeş sen antalyada hangi servise gidiyorsun
ben hedefe gittim birsürü işten anlamaz adam var orda
şu an günlas ı kullanıyorum ve memnunum

slymnkrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süleyman kardeş sen antalyada hangi servise gidiyorsun
ben hedefe gittim birsürü işten anlamaz adam var orda
şu an günlas ı kullanıyorum ve memnunum

günlas yeni başladı ben hedefe gidiyordum orda genç takımı wardı yardımcı oluyorlardı ama şuan ayrılmışlar belki günlasa geçmiş olabilirler,zaten benimde garanti bitti uğramam artık hedefe

zmeric

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylasım ıcın tesekkurler ama cok degıl daha dogrusu hıc kullanmadıgım bır ozellık camlar kapanan kadar basılı tutmak zorundasın ınerken dugmeye bır dokunuyorum camları kapatıyor keske kapatmak ıcın basılı tutmak zorunda olmasak

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanma kılavuzu okunmadan yapılan konular. Bu özellik kullanma kılavuzunda yazıyor. Nasıl yapılacağı.
Ama bizler tüm dünyada önce cihazın kullanma kılavuzu okunurken bizde sorun çıktığında okunur. olay burda biter. Bizde sabah akşam her konuya bakarız. önemli bir şeymi değilmi diye.
Örnek
aracınızın balatası değişti. nasıl kullanıcan frenleri? Ben bilmiyordm servise sorsan bin türlü farklı cevap(tembellik yap, kendin kılavuzuna bakma millete sor) ama balata kutusunun içinden çıkan kullanma kılavuzunda türkçe olarak 200 km agrasif kullanmayanın yazıyor.
Sonuç
o kadar gereksiz konu açılıyorki . Çoğu kullanma kılavuzunda yazan(lastik basıncı kaç, kapi kilitme gibi) bilgileri burda bir daha görüyor ve zaman kaybediyoruz.Benim amacım tembellik yapmadan önce kullanma kılavuzunu oku ondan sonra.(ama aracı sıfır aldıysa ikinci ellerde ne hikmetse insanlar kullanma kılavuzunu yakıyor herhalde yok)
Ben hergün bu forumda Size gereksiz o kadar konu gösteririmki. hepsine bakıp birşey cıkmayınca anlarsınız.

Arkadaşımızın yazdıklarına,% 100 Katılıyorum. (Şahsi Fikrimdir.)

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 2008 enjoy var ve bahsettiğiniz özellik bende oluyor...

51AN068

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş sana kimse özel bi özellik olarak görüp görmediğini sormadı.Sende var bende war ama olmayan vardır elbet sizde yok mu bende var ekstra bi özellik diye bakmıyorum sana zaten ne tür baktıgını arkadas sormamıs. Lütfen paylasımda verilen konuyu dogru okuyalım..

emre haklı bence. yada boşverin çekişmeyi muhabbetimize bakalım

kıbrıslı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap

kardeşim adnan bu özellik genelde astra h lerin genelinde var yalnız burda kıbrısta direksiyon sağ tarafta olduğundan dolayı bu özellik olabilir fakat 15 yıllık opel tecrübeme dayanarak söylüyorum bu tip özellikler artık birçok araçta standart donanım haline geldi