Astra j 1.4 turbo 140 hp hakkinda

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar arkadaşlarr. Astra j 1.4 turbo 140 hp hakkinda yorumlarinizi alabili rmiyim? Özellikle yakit ve ses yalitimi açısından?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehir içi 10 litre civarı yakacağınızı ve ses yalıtımının mükemmel olmadığını söylemeliyim. Kutu gibi görüş açısı sorunlu bir model, astra dıştan büyük görünüp içten basıktır,corsa ufak görünmesine rağmen daha ferah geliyor iç mekan olarak.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehir içi 10 litre civarı yakacağınızı ve ses yalıtımının mükemmel olmadığını söylemeliyim. Kutu gibi görüş açısı sorunlu bir model, astra dıştan büyük görünüp içten basıktır,corsa ufak görünmesine rağmen daha ferah geliyor iç mekan olarak.
Hadi ya yakıt olarak yüksek olduğunu düşünüyordum ama ses beni çok şaşırttı segment olarak büyük eksi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi ya yakıt olarak yüksek olduğunu düşünüyordum ama ses beni çok şaşırttı segment olarak büyük eksi

1.4 motora göre şehir içi 10 litre yeterince çok zaten. Vosvosların 1.4TSI Golf ve Jetta 8 litre civarı geziyor. Segmenti zaten C sınıfı olduğundan sınıf standartlarına göre denk seviyede ses yalıtımı var, amortisörleri de astra klasiği gergin amortisör...Ses yalıtımından ziyade kabin ergonomisi gibi bir sorunu var J kasanın, görüş açısında sorunu var. İçi bizi dışı sizi yakar cinsten.

abdrrhmn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bnim aracim 2014 astra 1.4 140 hb turbo sifir aldim sehir ici kullaniyorum surekli 9 litre civari yakiyor ses yonunden kotu degil bnce ilk aracim oldugundan farkli modellerle karsilastirma yapamicam ama gaz pedalina bastiginda gelen motor sesini hissediyorsun bnim kulagima hos geliyor arabanin tepkisini hissediyorum buda bnm hosuma gidiyor tabi surucuden surucuye degisir