Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

yavuzozkan link' Alıntı:
Yok abi evokit yağlamasız!

Eyvallah dostum, niyetim haziran gibi takmakti ama Siz burada tuketim degerlerini paylastikca arastirmalari sıklastiriyorum :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2013 mayıs ta taktırdım. 3500km iken. Şuan 15.000 e geldim. Şükür taksit falan bitti :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Selam Yavuz ben de lpg konusunu ciddi ciddi arastirmaya basladim. Aslinda gonlum Landi den yana ama merkezi Beylikduzunde ve bana mesafesi yaklasik 30km BRC nin genel merkezi 2A ise cok yakin, genel merkezinin dibinde de montaj servisi bulunuyor. Bu nedenle bir sorun yasadigimda hemen gidip mudahele ettirebilirim. BRC konusunda Kasim in da fikrini merak ediyorum. Dun iki firmayi da aradim yaglamasiz fiyatlar ayni ama BRC yaglama olmadigini ve haricen yaglama takilmasi halinde kitin garantideden cikacagini soylediler. Landi ise yaglamali da yaklasik 500TL farkli fiyat verdi.

Brc 1900TL 10 taksit
Landi 1800TL 9 taksit yaglamali kit ile 2300TL yine 9 taksit
ozdemır bendeki pıpolu sıstem ve cok memnundum maanıgold delme erddı fılan da yok ohh mıs gıbı  hem bıde brc de vsr ozellığıde mvcut

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdiki aracımda stefanelli var 34 lıtre ıle şehır ıcı 452 km yol gıdıyorrum  on numara 5 yıldız

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
ozdemır bendeki pıpolu sıstem ve cok memnundum maanıgold delme erddı fılan da yok ohh mıs gıbı  hem bıde brc de vsr ozellığıde mvcut

Motor ariza lambasi falan yakmiyordu degilmi Sinan, BRC cok yakin oldugu icin tercih edebilirim.

CAL֝BRA BG link' Alıntı:
Ö¾imdiki aracımda stefanelli var 34 lıtre ıle Ö¾ehır ıcı 452 km yol gıdıyorrum  on numara 5 yıldız

Senin yeni arac yakmiyomus kokluyomus :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Motor ariza lambasi falan yakmiyordu degilmi Sinan, BRC cok yakin oldugu icin tercih edebilirim.

Senin yeni arac yakmiyomus kokluyomus :)
hayır arıza lambası yakmıyordu hatta ızmıt FS OTOGAZ adamın adı faruk sevgılı on numara işçilik yapıyor şimdiki aracım lada vega 1.6 16 valf 95 bg 1190 kg

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
hayır arıza lambası yakmıyordu hatta ızmıt FS OTOGAZ adamın adı faruk sevgılı on numara işçilik yapıyor şimdiki aracım lada vega 1.6 16 valf 95 bg 1190 kg

Ariza lambasi yakmamasini cok merak ediyordum cok sagol bilgilendirme icin. BRC nin genel merkezi olmasi nedeniyle ustalik acisindan sorub yasamayacagimi dusunuyorum. Diger forumlardan da arastirdigim kadariyla İst. Avrupa yakasinda en cok tercih edilen montaj servisi.

Bu arada yeni aracinida guzel gunlerde kazasiz belasiz kullan insallah

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ariza lambasi yakmamasini cok merak ediyordum cok sagol bilgilendirme icin. BRC nin genel merkezi olmasi nedeniyle ustalik acisindan sorub yasamayacagimi dusunuyorum. Diger forumlardan da arastirdigim kadariyla İst. Avrupa yakasinda en cok tercih edilen montaj servisi.

Bu arada yeni aracinida guzel gunlerde kazasiz belasiz kullan insallah
ozdemır bu arada brc de arttık turkıyede yapılmaya başlandı hebrın olsun