Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.6 115 hp Yakıt Tüketimi

ulas79 link' Alıntı:
Ben o konuda şanslıyım, hanımda ehliyet yok ama yinede tüketimi 15 lerden aşağı düşüremiyorum demek hanım kullansa 39.9 net olacak :D

Ne ettin adamım yeni nesil yüksek performans makinalarının ortalamaları bunlar!

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ne ettin adamım yeni nesil yüksek performans makinalarının ortalamaları bunlar!
Tolga emin ol burada olsa senin araç ta ortalama benim güzergahta 13 ten aşağı yakmaz ,çevre yolu kapatıldı burada ve şehir içinden ve benim evin önünden geçiyor anayolun trafiği ee haliyle kamyon otobüs tır ne varsa şehrin içinde ve ben bu trafikte motor soğukken sadece 3 km yol yapıyorum ki onu bile bazen 20 dk ya yakın sürede yapıyorum :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kucuk bir deneme daha,litresi 2,53 tlden 20 tllik gaz aldim,tamami sehir ici 88 kmde bitti uc kmsi benzinle gidildi,astrami her gecen gun daha cok sevmeye basladim,almadan once yok gitmiyor yok cok yakiyor gibi birsuru olumsuz yorum okumustum hepsi fosmus,bence 1400 kg agirliga sahip,17 inc jant lastik kullanilan bir arac icin gayet iyi gidiyor ve bi o kadarda az yakiyor

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
Kucuk bir deneme daha,litresi 2,53 tlden 20 tllik gaz aldim,tamami sehir ici 88 kmde bitti uc kmsi benzinle gidildi,astrami her gecen gun daha cok sevmeye basladim,almadan once yok gitmiyor yok cok yakiyor gibi birsuru olumsuz yorum okumustum hepsi fosmus,bence 1400 kg agirliga sahip,17 inc jant lastik kullanilan bir arac icin gayet iyi gidiyor ve bi o kadarda az yakiyor

değerler harika inşallah lpg ile sorun yaşayıp yapılan karı bir seferde çöpe bırakmazsınız hocam.. steeringwheel

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım ևınar link' Alıntı:
bu kadar kolay sa benzin ile gidin de görelim o kadar km  002tuhaff

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
değerler harika inşallah lpg ile sorun yaşayıp yapılan karı bir seferde çöpe bırakmazsınız hocam.. steeringwheel

Valla oyle bisey olsa bile hic gozumde degil,lpgnin suanki psikolojik rahatligi bile yeter,aracima doya doya biniyorum

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım ևınar link' Alıntı:
Valla oyle bisey olsa bile hic gozumde degil,lpgnin suanki psikolojik rahatligi bile yeter,aracima doya doya biniyorum
doya doya binemesem de orijinal orijinal emin ve güvenle biniyorum.  greatt