Astra J 1.6 115Hp Aracıma Uyumlu LPG Sistemi

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.6 115Hp Aracıma Uyumlu LPG Sistemi

Merhaba arkadaşlar yeni konu açmak istemediğimden buradan yazıyorum konu sahibi arkadaş hoşgörsün. Yaz tatili dönüşü ekstredeki yakıt harcamamı gördükten sonra lpg farz oldu artık, benzinde tüketim azalmıyor onu anladım, araba 15000 i geçti ilk günkü yakıt harcama performansından vazgeçmiyor :) Görev gereği Şanlıurfa da ikamet ediyorum cumartesi günü lpg kit fiyatları için sanayiye gittim, landirenzo ve brc için 1800 tl 9 ay taksit dediler. Brc 150 tl BP den yakıt hediye ediyor kit 1650 ye geliyor. BRC için bir artı, usta arıza ışığı yakmaz kesinlikle dedi ya yakarsa dedim kesinlikle yakmaz dedi. Oradan çıktım Landirenzo bayine gittim aklımda olan kit Landirenzo idi ama usta benim aklımı karıştırdı kararsız kaldım. Ustaya sordum motor arıza ışığı yanar mı diye, yüzde 5 ihtimal yanar dedi yansa da bişey olmaz görmezsin olur biter dedi. Sizce Brc nasıl olur landirenzo ile kıyaslarsak ikiside aynı gibi ama kararsız kaldım aklımda hala Landirenzo var forumda genelde Landirenzo öneriliyor ama ustası arıza lambası yaktıracak sonrada bişey olmaz diyecek. BRC yi taktırayımmı aracıma ne dersiniz ????

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: Ynt: Astra J 1.6 115Hp Aracıma Uyumlu LPG Sistemi

adRe J link' Alıntı:
Hep 11 litrede kalacak değil bende aracımı alınca ilk 1000 km 11-12 litrede yaktı.... şimdi 2,300 km de ve fotoraflarım aşağıda sürekli şehir içi kullanımda ve km ye dikkat araç ortalama hızımda 38,5

İllaki tüp takılacaksa samsundakini bilemem ama çorum brc iyi diye biliyorum  teyzem ve eniştemlerin 3-4 aracına lpg uygulandı bir problem çıkmadı

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/Vpq9ZR.jpg[/img]
[img=800x600]http://i.hizliresim.com/P3L73v.jpg[/img]
Hocam bu değerler çok iyi. Ben de nasipse 2 haftaya kadar kavusacagim astra sedanima. Bu değer in tamami şehirici mi yoksa karisik mi. Bir de araciniz 1.6 115 hp mi?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

cihan seker link' Alıntı:
Hocam bu değerler çok iyi. Ben de nasipse 2 haftaya kadar kavusacagim astra sedanima. Bu değer in tamami şehirici mi yoksa karisik mi. Bir de araciniz 1.6 115 hp mi?

Şehir dışı mutlaka var. Hatta ağır basıyor bence. Ben ortalama hıza bakmıyorum ama 9.3 lt ortalama yakıt. Herhalde ortalama hız da 20 km. falandır. :)
4.vitese atmadan zaten okula varıyorum. Bu plastik kasisleri de her 500 m. bir perçinlediler yola, artık araba kullanasım falan gelmiyor. Yürümek en güzeli.

dronay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

velidurmuş link' Alıntı:
Bende ankara mocanda brc taktirdim aracima 5ay oldu 8000 km yaptim maşallah tik yok
Merhabalar,
Sivas Opel bayinde Landirenzo marka otogaz sistemini taktırcam. Ruhsata işli şeklinde alacagım. Bi arkadasım işletme ruhsata 3 yıl muaneye gitmez sıfır araba. Eğer işletirsen muane masrafı cıkar. Bu doğru mu? Doğruysa kaç yılda bir muane girecegim? Ruhsata işletmezsem bunun cezası yok mu? Bir de Sivas ı da ısparta kadar tavsiye eder misiniz?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

dronay link' Alıntı:
Merhabalar,
Sivas Opel bayinde Landirenzo marka otogaz sistemini taktırcam. Ruhsata işli şeklinde alacagım. Bi arkadasım işletme ruhsata 3 yıl muaneye gitmez sıfır araba. Eğer işletirsen muane masrafı cıkar. Bu doğru mu? Doğruysa kaç yılda bir muane girecegim? Ruhsata işletmezsem bunun cezası yok mu? Bir de Sivas ı da ısparta kadar tavsiye eder misiniz?
welllcommee
Linkte kendinizi tanitirmisiniz.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=6.0

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

dronay link' Alıntı:
Merhabalar,
Onay bey hoş geldiniz

Ilk başta kendinizi tanitiniz.

Isletmeme cezası 80 TL civarında bir de trafik sizi zorunlu muayene istasyonuna yönlendirir. Ben 2 sene sorunsuz bindim bir Allah in kulu sormadı. O yüzden ruhsata kayıt ettirmemede bir sıkıntı olmaz. Ama tavsiyem montaj sonrası sözleşmeyi iyi okumanız. Eğer işletilmesi gerekiyor diye bir madde varsa o zaman işletin

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihan seker link' Alıntı:
Aracim 1.6 115 hp degerler şehir içi normal tüketim de

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra J 1.6 115Hp Aracıma Uyumlu LPG Sistemi

Son 3 gündür Fethiye'deydim. Hisarönü-Ölüdeniz-Fethiye gittim geldim. 81 TL'ye fullendi. 470 KM gittim. Klima açık ve tüm hoyrat kullanışıma rağmen. This is a record man! :)