Astra J 1.6T chiptuning

juan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar astra j 1.6 turbo sahibiyim ve araca chiptuning uygulamak istiyrm sizce kazancim kac beygir olur ve bu kaca patlar...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
180 bg üstüne 10 falan gelirse iyi :D ama ne edecen abi o kadar bg ya :D

juan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba kesinlikle hantal deil otomotik vites olmasina ragmen :D bu biraz ihtiyac icin deil zevk icin bir tuning olcak. bide bu otomotik vites araclarda gaz tepkisi biraz yavas bununla ilgili yapilabilcek birsey var midir?

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba kesinlikle hantal deil otomotik vites olmasina ragmen :D bu biraz ihtiyac icin deil zevk icin bir tuning olcak. bide bu otomotik vites araclarda gaz tepkisi biraz yavas bununla ilgili yapilabilcek birsey var midir?

bana bi türlü kısmet olmayan araç maşallah deyim nazarım değmesin.nasıl memnun musunuz_?az yakıp çok kaçıo mu_?

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Naaptiniz ya 10 dan fazla verir

juan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracin performansindan acayip memnunum gazi koklemediginiz zaman yakit tuketimi cok iyi ama gazi kokler turboyu kullanirsaniz surekli o benzin ibresinin alcaldigini cok net goruosunuz :D ben surekli kokluyrm araci 4000 yaptim bile ama daha cok sehir ici kullaniyrm ve ortalama yakit gostergesi 11 lt gosteriyor. aracin son hizlarini gorme firsatimda oldu duz yolda 230 u gecemedim ama hic hissettirmiyr o hizda gittigini cok daha fazlasini kaldirir yani ve 6. vitese 220den sonra geciyo. simdi bana onereceginiz marka var mi chiptuning icin ayrica ben bu arabayi alcaltma istiyrm ve acik hava filtresi alamayi dusunuyrm bu konularda yardimci olabilir misiniz tuning konusunda pek bilgim ykta. ayrica astra j hakkinda sorulariniz varsa cevaplayabilirim.

benim arac Astra J 1.6 turbo cosmo paket +navi +sunroof

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
210-220 hp olur ; bence gerek yok bir müddet orjinal takılın 1 -2 sene sonra yaptırırsınız.

juan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
210-220 hp olur ; bence gerek yok bir müddet orjinal takılın 1 -2 sene sonra yaptırırsınız.

aslinda bende biraz oyle dusunuyrm su sekilde keyfini suriyim biraz :) araci alcaltma ve hava filtresi hakkinda bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilir mi tuning bolumunede yazdim cvp veren olmadi daha :(