Astra J ama hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ama hangisi

Çok güzel bir seçim yaptınız güzel günlerde kullanın, geçen sene bende 2012 edition aracımı 15.000km de almıştım ve benim aracımda da 1.900₺ ve 2.450₺ lik iki adet hasar kaydı var. Hem servis fatura ve kayıtlarını inceledim, hem satıcı fotoğraflarını gösterdi (araçla birlikte fotolarıda aldım) hem de güvendiğimiz bir özel serviste detaylı incelettiğümîzde satıcı ne dediyse çıktı ki memur du kendisi. 1 yıldır keyifle kullanıyorum. Şuan 23.000de ve çok memnunum.

Şanslısınız bukadar düşük kmli dolu aracı bu fiyata buldunuz. Tekrar güzel günlerde kullanın

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Çok güzel bir seçim yaptınız güzel günlerde kullanın, geçen sene bende 2012 edition aracımı 15.000km de almıştım ve benim aracımda da 1.900₺ ve 2.450₺ lik iki adet hasar kaydı var. Hem servis fatura ve kayıtlarını inceledim, hem satıcı fotoğraflarını gösterdi (araçla birlikte fotolarıda aldım) hem de güvendiğimiz bir özel serviste detaylı incelettiğümîzde satıcı ne dediyse çıktı ki memur du kendisi. 1 yıldır keyifle kullanıyorum. Şuan 23.000de ve çok memnunum.

Şanslısınız bukadar düşük kmli dolu aracı bu fiyata buldunuz. Tekrar güzel günlerde kullanın

Teşekkürler eksik olmayın. İnşallah memnun olur bineriz bakalım...

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi tercih abi afl bile yeter cosmo almk için

Hemen detaylı bir iç temzlk yaparsın detailing ruhuyla :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Sağolun, inşallah memnun oluruz da uzun süre kullanırız. Araç değiştirmekten yoruldum  002tuhaff
Uzun yıllar değiştirmeden tadını alarak kullanmanı dilerim, iyi seçim güzel tercih.  14alkiss

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun hocam. Cosmo donanım en dolusu aracın. Aracın ortalama değerini 0'larsanız karabükte 5litre civarı yakıcaktır. 5,5litreyi fazla geçmez araç tabi agresif kullanmazsanız. Ben 1 ay kullandım karabükte bu ortalamalarda geziniyordu. Tekrardan hayırlı olsun.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Karabükte 5,5 yaksam gayet iyi benim için. Tam da hava soğuyacak ama 6'yı geçmezse iyi derim.

AFL'yi merak ediyorum, 9 farklı mod olayını biz mi ayarlıyoruz, araç kendisi mi yapıyor? AFL'de arıza istatistiğ nasıldır, kolay arıza çıkarır mı, çıkarırsa tamiri mümkün müdür?

Park sensörü bilgilerini göstergedeki ekranda göremedim sadece sesini duydum ama ilanlarda görüyorum. Acaba makyajlılarda mı ekranda gösteriyor acaba?

Yasin detailing işine pek ısınamadım, detailingturkey'e de pek girdiğim yok tembel adamım galiba ;)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Karabükte 5,5 yaksam gayet iyi benim için. Tam da hava soğuyacak ama 6'yı geçmezse iyi derim.

AFL'yi merak ediyorum, 9 farklı mod olayını biz mi ayarlıyoruz, araç kendisi mi yapıyor? AFL'de arıza istatistiğ nasıldır, kolay arıza çıkarır mı, çıkarırsa tamiri mümkün müdür?

Park sensörü bilgilerini göstergedeki ekranda göremedim sadece sesini duydum ama ilanlarda görüyorum. Acaba makyajlılarda mı ekranda gösteriyor acaba?

Yasin detailing işine pek ısınamadım, detailingturkey'e de pek girdiğim yok tembel adamım galiba ;)
AFL de her şeyi bizzat kendisi ayarlıyor,  son derece aktif ve kullanışlı bir şey.  Arıza olayına gelince ; astra nasıl asla yolda kalmazsa aynı şekilde AFL asla arıza yapmaz.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
AFL de her şeyi bizzat kendisi ayarlıyor,  son derece aktif ve kullanışlı bir şey.  Arıza olayına gelince ; astra nasıl asla yolda kalmazsa aynı şekilde AFL asla arıza yapmaz.

:) siz ne kadardır kullanıyorsunuz? Normal farlı araçla aradaki fark bağımlılık yapacak kadar var mı gerçekten? Daha çok ş.içi mi ş.dışı mı faydasını görüyorsunuz? Son bi soru daha,,, yüksekliği kendisi ayarlıyor afl, alçak ya da yüksek kaldığını düşündüğünüz oluyor mu?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:

Hocam Karabük çok engebeli değil ama mesafeler kısa muhtemelen arac ısınmadan gideceğiniz noktaya varırsınız, belki bu nedenle tüketim fazla olabilir

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
:) siz ne kadardır kullanıyorsunuz? Normal farlı araçla aradaki fark bağımlılık yapacak kadar var mı gerçekten? Daha çok ş.içi mi ş.dışı mı faydasını görüyorsunuz? Son bi soru daha,,, yüksekliği kendisi ayarlıyor afl, alçak ya da yüksek kaldığını düşündüğünüz oluyor mu?
Alcakligini yüksekliğini,  güçlü veya zayıf yapmasını,  trafiğin olmadığı dağ yollarında uzunu, karşı istikametten bir araç geldiğinde Kısalara geçmesini, vesaire her bir şeyi düzgün bir şekilde yapıyor.  Ben sadece marsa basiyorum afl açıkta ve başka bir şey yapmıyorum.  Tamamen tam isabet ayarlıyor.  Simdiye kadar ne tünel lerde ne alt gecitlerde ne otobanda veya zifiri karanlık yollarda bir isabetsizlik yaşamadım. 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...