Astra J ama hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ama hangisi

Ah bi siyah olmasaymış, elimizin altında güzel olurmuş aslında.

Önceki aracımın yanına gelip gittikçe gıcıklandım rengine, en son dayanamadım sattım :) sırf siyah diye... Yoksa TR'de nadir bi araçtı, 2008 Cerato dizel advance 57 bin km'de sattım. İçi bildiğiniz sıfırdı.

Astraya uzun binmek istiyorum, o yüzden herşeyi kafama göre olsun kafam rahat olsun.

Sedan ile ilgili verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. HB olana daha yakınım, bakalım hayırlısı... Sport'un farklarını çıkardım, liste baya uzun :) sport için değer görünüyor, ya da en azından enj active... Bakalım ne bulacağız.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Edition yada en donanımlısı olan Cosmo da güvenlik donanımları aynı kullanmayacağınız sensör v.s şeyler için boşa para vermeyi sevmiyorum yağmur sensörü far sensörü olmasa da olur benim için, aracımı aldıktan sonra imzamda bulunan geliştirmeleri uyguladım sadece jant kaldı ondan sonra sport olacak  :)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar 2012 J kasa 1.3 Edition (hız sabitleyicili olanından - bazılarında yok biliyorsunuz), 15 bin km, boyasız çiziksiz, HB, ilk sahibinden, hasar ve muayene kaydı yok, 49,500tl uygun mudur sizce???

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence normal fiyat, km si düşük. Ben aracımı 31000 km de ekstralı olduğu için 50 den aşağı satmayı düşünmem.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Arkadaşlar 2012 J kasa 1.3 Edition (hız sabitleyicili olanından - bazılarında yok biliyorsunuz), 15 bin km, boyasız çiziksiz, HB, ilk sahibinden, hasar ve muayene kaydı yok, 49,500tl uygun mudur sizce???

Bence uygun gibi ama Sizin yerinize olsam en azından garantisi olan (2012nin muhtemalen garantisi bitmiştir) bir araç alırım, aracımı aldığımda 10 ay daha garantisi vardı, garantiden ön diskleri değiştirdim ve bitime 1 ay kala genel bir kontrol yaptırmıştım.

Buarada kapalı garaj yoksa koyu renk çok zor, eski evim cadde üzeriydi aracı yıkattıktan 15dk sonra üstü toz oluyordu. Şimdi kapalı otopark var yağmurlu havada kullanmazsak 1 ay temiz kalıyor araç :)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantisi 2015 mart ayına kadar devam ediyor, kulağımı açtığınız iyi oldu.

Kapalı garajım var ama yine de açık renk (gri) buldum :) Tam kesinleşmedi, karşı taraf akşam arayacak olursa...

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Garantisi 2015 mart ayına kadar devam ediyor, kulağımı açtığınız iyi oldu.

Kapalı garajım var ama yine de açık renk (gri) buldum :) Tam kesinleşmedi, karşı taraf akşam arayacak olursa...

Hayırlısı olur inşallah, ikincielde geçmişi çok iyi bilinmeyen araç için garanti bir nebzede olsa güven veriyor

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Arkadaşlar, Astra J almaya niyetliyim. Bi yandan 1.6 dizel Ceed Concept manuel de kafamı karıştırmakla birlikte Astrada karar kıldım diyebilirim.

Bütçe 48, max 52'ye kadar niyetliyim.

Makyajlı ve 1.3 dizel düşünüyorum, forumdan aldığım bilgiye binaen bana yeteceğine kanaat getirdim. Her ne kadar 1.6 crdi Cerato satmış olsamn da 1.3 cdti H kasa kullandım ve yeteceğini düşünüyorum, biraz da ekonomi yapalım diyorum.

Öte yandan makyajlı edition dizel olarak örneğin şöyle bir şey mi,
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-2014-mart-cikisli-24.000-km-opel-astra-1.3-dizel-187607120/detay

Yoksa makyajsız da olsa Sport mu almalıyım? Bu yazılan fiyatlar normal midir? (ilandaki 52.5'a iniyor mesela)

Ya da 55'e kadar zorlayıp makyajlı sport mu almalıyım? (buralara çıkmak istemiyorum pek)

Çok donanım hastası değilim, hız sabitleyici, esp ve diğer temel donanımlar işimi görüyor. jant ve krom aksamı sonradan eklemeyi düşünüyorum. Araba yeni olsun, km düşük olsun (senede 30 bin km yaparım), makyajlı olsun kafi...

Şimdiden teşekkürler.
Sana tavsiyem bayiden sıfır km sedan business paket alman ve yanınında tüp takıp keyfini çıkartman.Almadan öncede cam çitası park sensörü ve karter korumayıda eklettimmi süper olur :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra J ama hangisi

ahmetyr link' Alıntı:
Sana tavsiyem bayiden sıfır km sedan business paket alman ve yanınında tüp takıp keyfini çıkartman.Almadan öncede cam çitası park sensörü ve karter korumayıda eklettimmi süper olur :)
Guzel fikir ama Dizel araç düşünüyor arkadaş.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet dizel olması gerekiyor. LPG'li çok arabam oldu, bi daha düşünmüyorum.

Anlaştığım kişiden son bi telefon bekliyorum, o da aramadı, bu arada kafamı Sport'lar kurcalıyor  ::)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...