Astra J ama hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ama hangisi

albertxx link' Alıntı:
Sport için sadece sensör demek biraz mantıklı değil. Edition aracınız için söylüyorum. Farklar olarak sensör dıþında güncel farklar 1-2 oynar tabi donanım çok değiþiyor opelde çalıyorlar :D
------------------------------------------------------
Edition modeline ek standart olarak sunulan özellikler arasında þunlar bulunuyor:
Elektronik Park Freni
Iþığa duyarlı kararan iç dikiz aynası
Iþıklı makyaj aynaları
Kırmızı iç mekan aydınlatması
Koyulaþtırılmıþ arka camlar
LED Gündüz Farları
Ön sis farları
Watt bağlantılı arka süspansiyon
Yokuþta Kalkıþ Desteği (HSA)

Enjoy Active modeline ek standart olarak sunulan özellikler arasında þunlar bulunuyor*:
17" hafif alaþım alüminyum jantlar
CD 400 - Radyo/CD/MP3 Çalar - Grafik Bilgi Ekranı - 6 hoparlör
Elektronik iklim kontrollü klima (çift bölgeli)
Flex Floor Esnek Bagaj Bölmesi
Köpekbalığı yüzgeci anten
Park sensörü (arka)
Spor deri direksiyon simidi (düz tabanlı)
Spor egzoz borusu (sadece 1.4 140 HP motorlar ile)
Spor koltuk döþemesi
USB Bağlantısı
--------------------

Sensörleri çıkardığımda olan farklar. Açıkcası sadece þu farklar için aradaki fiyat farkına değer mi değmez mi düþünmek gerekir. Tabi birde en full paket içeriğini eklemedim. Onda afl tek baþına yetiyor zaten :)
Kardeş ben "işime yarıyacak" donanımları yazmıştım.. Karartmalı ayna,makyaj aynası ,esnek bağaj, bunlar benim işime yaramaz zaten :)yokuş kalkış,elektronik park freni,allaha şûkür araçı kaldıra biliyoz,el frenimizde sağlam akü bitiminde bırakmıyo kendini :) :)jant 18" ol. cd 400 berbat bir müzik sistemi yerine hoparlör ve navi gelecek,Başka bişey kaldımı ha birde egzoz çift çıkışından ;)

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz, benim demek istediğim üst paket almak varken okadar parayı o tarz şeylere yatırmam. Sonuçta araç yine edition olacak ve ikinci elde harcadığınız paranın çoğunu alamıyacaksınız. Ha bu demek değilki araca birşey yapılmaz. Aksine imzamdada gördüğünüz üzere bende zevkime göre birçok uygulama yaptım, ama 7400 tl büyük bir meblağ. Motor içinde 1.4t motor her anlamda 1.6 düz motordan çok üstün bir motor. Ve 7000 tl ye hem donanım, hemde daha iyi bir motor almış oluyorsunuz. Tabi bunlar benim fikirlerim.
Ayrıca Lpg uyumu konusunda 1.4 t ile 1.6 arasında bir fark olmadığı defalarca konuşuldu.
Tabikide zevkler ve renkler tartişılmaz ama sporttaki donanımlar işime yaramıyoki niye hem değiştirip hemde ikinci el alıyım.. alıcak olsam full ve sıfırını alırım ama o çok para 20.000 i gözden çıkartmak gerekir bende bunu yapamıyacağım içın kendi zevkime ve ihtiyacıma göre  bir şeyler yapmak istiyorum ,zaten arabayı çok uzun süreler binicem ALLAHIN izmiyle.aracımdan çok memnunum  .Dediğim gibi zevkler ve renkler tartışılmaz umarım dedigimi ve aklımdan geçtigini anlata bilmişimdir

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetyr link' Alıntı:
Tabikide zevkler ve renkler tartişılmaz ama sporttaki donanımlar işime yaramıyoki niye hem değiştirip hemde ikinci el alıyım.. alıcak olsam full ve sıfırını alırım ama o çok para 20.000 i gözden çıkartmak gerekir bende bunu yapamıyacağım içın kendi zevkime ve ihtiyacıma göre  bir şeyler yapmak istiyorum ,zaten arabayı çok uzun süreler binicem ALLAHIN izmiyle.aracimdan çok memnunum  .Dediğim gibi zevkles ve renkler tartısılma y umarım dedigimi ve aklımdan geçtigini anlata bilmisimdir
Tabiki, ben zaten fikrimi söyledim. Umarım dilediğiniz şeyleri yapar, aracınıza ağız tadı ile binersiniz.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Astra J ama hangisi

ray55 link' Alıntı:
gercekten güzel resimler..
paylaşım için tşkler. gündüz farın güzelmiş:)
Lütfen büyük resim kullanmamaya özen gösterelim :) hahahahahah

Bombaları patlatmadım daha :)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
3.sınıfım ben:) öğretim üyesi misiniz ?

3. sınıfsan yine seneye görüşeceğiz :) şu an 2 tane 4. sınıf dersini veriyorum. İsmimi görmüşsündür kapıda.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:

Eğer 3-4 sene binmek için araç alıyorsanız, yerinizde olsam kaçırmam, neticede Cosmo!!! fiyatı 52.000₺ civarınada çekebilirseniz tadından yenmez. Servise hasardan dolayı selam verseniz zaten 1.000₺ yazıyorlar :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
3. sınıfsan yine seneye görüşeceğiz :) şu an 2 tane 4. sınıf dersini veriyorum. İsmimi görmüşsündür kapıda.
İlker Türker hoca :) 2.sınıfta internet tabanlı almıştım sizden.

Araç ile ilgili ise 5000 hasar kaydı varken bence alınmaz cosmo tabi belki servis şişirmiştir. Sol kapı ve çamurluk değişmiş gözüküyor ama bana hasar biraz fazla geldi detaylı sormak lazım. Birde 2011 model

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...