Astra J bi-xenon far montajı

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J bi-xenon far montajı

Park için şu yeşil ledli 5 bacak roleler var 40ohm degeri var onlar yetiyor.Direnç bağlamana gerek yok.Bağlarsanda bu degerde 40ohm 25 watt direnç bağlaman yeterli.Role ile hemen hemen aynı fiyatta.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

oktay toker link' Alıntı:
Park için şu yeşil ledli 5 bacak roleler var 40ohm degeri var onlar yetiyor.Direnç bağlamana gerek yok.Bağlarsanda bu degerde 40ohm 25 watt direnç bağlaman yeterli.Role ile hemen hemen aynı fiyatta.
Çok teşekkürler abi.

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayrıca illa aliminyum sogutuculu dirençte şart değil 25 watt normal taş dirençte olur nasılsa sogutucuya bağlanıyor.Önceden neden yazmadım bilmiyorum. :(

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Ayrıca illa aliminyum sogutuculu dirençte şart değil 25 watt normal taş dirençte olur nasılsa sogutucuya bağlanıyor.Önceden neden yazmadım bilmiyorum. :(

Abi uzun ömür açısından aliminyum soğutuculu olması daha iyi, 3-5 lira önemli değil ilerde sorun çıkartmasın yeter.

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ömür bakımından tabiki iyi olur.Fakat bu bağlantıdaki direnç zaten aşırı ısısı olmayacak şekilde olduğu için taş dirençlerde sorun olmayacaktır.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Ömür bakımından tabiki iyi olur.Fakat bu bağlantıdaki direnç zaten aşırı ısısı olmayacak şekilde olduğu için taş dirençlerde sorun olmayacaktır.

Oktay Bey yeni çalışmalarınız varsa fotoğraflarını görmek isteriz :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Boş zamanı değerlendirelim dedim ve önceden açmış olduğum farları yeniden açarak bosch mercek yerine yeni tip hella mercek montajı yaptım. Eski merceklere göre çok daha hızlı perdeye sahip mercek ile selektörler çok daha hızlandı. Farı aşmışken gündüz farının içerisine 3 adet 1w power led beyaz ve 3 adet turuncu led döşedik. Sinyalleri bu turuncu ledlere bağladık ve artık gündüz farları ile sünyal verebiliyorum.
Ankara Astra j bi-xenon mercek montajı ve gündüzlere sinyal led

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa çok hoş olmuş, güle güle kullan. Uğraştığına deymiş gerçekten.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa süper olmuş emeğine sağlık.Kaç saat uğraştın benden sonra, merak ettim akşam mesaiye yorgun argın gitmişsindir.Fakat videodan gördüğüm kadarıyla yorgunluğuna değmiş gibi.Allah iyi günlerde kullandırmak nasip etsin...