Astra J CD 600 yerine Android Multimedya takılırmı

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar. Aşağıda fotoğrafta gördüğünüz ekran orjinal fabrikasyondur. Bu ekranın sadece görüntüsü var hiç bir işe yaradığı yok. Ben bu ekranı söküp Android multimedya oynatıcı taktırmak istiyorum. Ancak bazı aksesuarcılar bu modellere takılamayacağını, bazıları ise takılabileceğini ama bazı fonksiyonların iptal olabileceğini söylüyorlar. Aranızda CD 600 kullanırken bunu söktürüp yerine Android multimedya taktıran oldu mu. Sonuçları nasıl oldu paylaşırsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.20181202_130706.jpg

mbu

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hocam bu multimedya ile mirrorscreen gibi ekran yansıtma olmuyor mu? Astra K'da oluyor. Böylece google maps vb uygulamaları Android Auto uygulamasıylaçok etkin kullanılıyor. Olmuyorsa eksiklik tabi. Eskisini vererek indirimli alabilirsiniz. Necvox böyle bit teklifte bulunmuştu bana. Özelliklerin kaybolması çok düşük ihtimal bence.

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Yukarıda gördüğünüz sadece bir ekran. Dokunmatik felan değil. Multimedia oynatıcısı yok, navigasyon yok, süs olsun diye koymuşlar sanki. Benim sıkıntım şu; aracınızda eğer CD600 varsa bunun bağlantıları alt modellerine göre çok farklıymış ve piyasada satılan multimedya oynatıcıları ile uyumlu olmuyormuş. Daha önce taktıran oldumu aceba.