Astra J donmuş cam suyu

uslanmaz1991

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yok bir şey olmaz elektrik çarpması için akımın insan vücudundan geçmesi gerek o yüzden dedim ya iki uca iki çivi diye ;) akım topraklama yapacağından bir şey olmaz ama tedbir amaçlı fişi çekmeden suya dokunmamak gerek ;)

abi mesajlara yaz evde tek başınıza denemeyiniz diye alt tarafa not diye

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi bir çok arkadaş diyordur ulan adam kafayı yedi diye hehehehe arkadaşlar en güzel su ısıtıcı tekniğidir benim söylediğim. İki çelik çubuk ve ortalarına iletken olmayan bir malzeme ve artı ucu bir çubuğa eksi ucu bir çubuğa bağlayın ve suyun içine atın bakalım kaç dakika içinde suyunuz kaynayacak ;)

Eee burada genç arkadaşlar şohbet ve kombide ısınan suyla çimdikleri için hehehe biraz garip gelmiştir bu durum sizde haklısınız ;)

uslanmaz1991

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi bir çok arkadaş diyordur ulan adam kafayı yedi diye hehehehe arkadaşlar en güzel su ısıtıcı tekniğidir benim söylediğim. İki çelik çubuk ve ortalarına iletken olmayan bir malzeme ve artı ucu bir çubuğa eksi ucu bir çubuğa bağlayın ve suyun içine atın bakalım kaç dakika içinde suyunuz kaynayacak ;)

Eee burada genç arkadaşlar şohbet ve kombide ısınan suyla çimdikleri için hehehe biraz garip gelmiştir bu durum sizde haklısınız ;)

biir nevi ketıl :) bizde de küçükken annelrimiz suyun içine demir ısıtıcı rezistans atardı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
biir nevi ketıl :) bizde de küçükken annelrimiz suyun içine demir ısıtıcı rezistans atardı

İşte o su ısıtıcıları çok bozulurdu. Sonra ara ki bulasın köy yerindesin. Alırsın bir kaç kullanımdan sonra çortayı çekerdi. Biraz aklım başıma geldiğinde elektrik ile uğraşmaya başladım ve sonradan bu dedim şekilde deneme yanılma ile yaptım. Hey gidi günler hey. :) eskilerin bir sözü geldi aklıma Samanlık Seyran Oldu Avraklık Kolay Oldu derlerdi :)

Şimdi her şey çok kolay oldu ama insanlar yine mutsuz yine tatminkar değil.:rolleyes: