Astra J kaput izalasyonunda Sarkma

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar mahallemizdeki kedilerle başım dertte. Bugün bir kedinin aracımın altına girdiğini ve kaybolduğunu gördüm. Tabi hemen motor kaputunu açtım ve bir baktım ki kocaman bir kedi LPG enjektetörlerinin üzerinde yatıyor. Tabi o da beni görünce şoka girdi ve kaçtı. Buraya kadar herşey tamam ama kaputun altındaki izalasyon keçesini görünce moralim alt üst oldu. Kedi keçeyi hem tırmalamış hemde keçe sanki yıkanmış gibi aşağı sarkmış. İzalasyonu komple söktüm ama tekrar eski haline getirmek için bir çözüm bulamadım. İçerisinde öyle bir malzeme var ki köpükten yapılmış sünger gibi. Dışında kaplı olan kumaşı cesaret edipte açamadım. İzalasyonun kumaş kenarları preslenmiş. İçini açtığım zaman kesin elimde kalır. Şuan için aklıma bir çözüm yolu gelmedi. Sizce sarkık olan kumaşı yeniden nasıl düzeltebiliriz.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aynı sarkıklık benim eski aracımın keçesinde mevcuttu..Ben bir kaç yerinden çift taraflı bant ile bantlayarak geçici çözüm bulmuştum..Onu sertleştirecek bir fikir benimde aklıma gelmemişti açıkçası..