Astra j kasa için necvox anc380 multimedya navigasyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ediyorum hocam verdiğin bilgiler için. Benim park sensörleri şu anda dandik navi ile bile çalışıyor önemli olan diğer donanımlar, klima göstergeleri, direksiyondan kontrol vs.

chrn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ediyorum hocam verdiğin bilgiler için. Benim park sensörleri şu anda dandik navi ile bile çalışıyor önemli olan diğer donanımlar, klima göstergeleri, direksiyondan kontrol vs.
Evet ama bazıları park sensörlerini hiç göstermiyo bazıları sadece arkadakileri gösteryo bazıları Hem ön Hem arka gösteryo Hatta bazı cihazlar park sensörlerinin dörtlüden herbirini ayrı belirtiyo. Kapılar açıldığında görebiliyomuyuz. Dediniz gibi klima kontrellerini nasıl gösteryo ve kullanımdışı kalan tuş varmı.?

monarch011978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Necvox anc 380
Opel astra j kasa içindir
Urun sifir kutusunda
Fiyat470
İletişim 5069091051
Kardeşim konu dışına çıkıyorum. Harita yükleme nasıl yapılıyor acaba. Nerden yükleyeceğim bilmiyorum yardımcı olur musunuz

monarch011978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Amcam yurt dışından necvox Anc 380 navigasyon getirdi aracım Opel Astra j cdti 1.3 dizel sport modeli. Cihazı taktırdım sorunsuz çalışıyor. Tek sıkıntı harita yazılımı yok. Nasıl yükleniyor bilmiyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlar arıyorum. Tel. 05469404995

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Amcam yurt dışından necvox Anc 380 navigasyon getirdi aracım Opel Astra j cdti 1.3 dizel sport modeli. Cihazı taktırdım sorunsuz çalışıyor. Tek sıkıntı harita yazılımı yok. Nasıl yükleniyor bilmiyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlar arıyorum. Tel. 05469404995

Yapmanız gereken işlem aslında çok kolay. İnternetten igonun wince sürümünü indirip navigasyonun SD kartı içersine atıp navigasyon dosyası yolunu göstermeniz yeterli olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: monarch011978

monarch011978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapmanız gereken işlem aslında çok kolay. İnternetten igonun wince sürümünü indirip navigasyonun SD kartı içersine atıp navigasyon dosyası yolunu göstermeniz yeterli olacaktır.
Admin çok teşekkür ediyorum. İnanın bir tane yardım eden insan bulamıyorum. Dediğinizi deneyeceğim. İnşallah olur. Aslında forum da ALPERBU diye bir arkadaş var o arkadaşta bu program varmış. Antalya da oturuyormuş. Bir türlü ulaşamıyorum. Telefonu yazmıyor. Forumda yazdım telefonumuda bıraktım fakat dönüş olmadı. Siz yardımcı olabilir misiniz.

bekir.ezic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2015dizel sport uyumlu mu uyumlu ise talibim

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bekir.ezic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2015 dizel sport var bende uyumlu ise talibim

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...