Astra j Kasa Mı ? 2005 Pasast Mı ?

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşüncelerini paylaşan herkese çok teşekkür ederim.
iftardan sonra gidip baktığım passat olmadı fsı tüp randıman wermediği için wazgeçtim.yolda gelirken kırmızı ışıkta bir tane passat 1.8 t exclusive gördüm.hata yok boya yok araç 2005 model 110000 binde 35000 tlye bıraktı yarın arabayı sanayiye götürcem oldu gibi sanırım çünkü inter we galerici arkadaşlarıma sordum 32 ye biz alırız dedi sonuca ta galeri 3 4 milyar kar koyup sattığı için 34 milyara kadar almaya çalışcam şu an aklımdaki tek soru exclusive comfortline we highline arası astra h cosmo gibi %50 deri koltuk war exclusive modeli tutuluyo mu passatlarda ???

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bızım sıtede passat var 3 tane 1,4 tsi 20 tdi 1,6 fsı 20 tdı olan aracı cok övuyor cok ıyı serı az yakıyor dıye söyluyor

kardşeim 2.0 tdi 45 milyar piyasası internette de baktım 150000 km aşağısında araç yok çoğu uzun yol yapmıs araç km azlarında fiyatları çok yüksek :(

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşüncelerini paylaşan herkese çok teşekkür ederim.
iftardan sonra gidip baktığım passat olmadı fsı tüp randıman wermediği için wazgeçtim.yolda gelirken kırmızı ışıkta bir tane passat 1.8 t exclusive gördüm.hata yok boya yok araç 2005 model 110000 binde 35000 tlye bıraktı yarın arabayı sanayiye götürcem oldu gibi sanırım çünkü inter we galerici arkadaşlarıma sordum 32 ye biz alırız dedi sonuca ta galeri 3 4 milyar kar koyup sattığı için 34 milyara kadar almaya çalışcam şu an aklımdaki tek soru exclusive comfortline we highline arası astra h cosmo gibi %50 deri koltuk war exclusive modeli tutuluyo mu passatlarda ???

bilen warmı bu modlei weya kullanan arkadaşlar yen sabah saat 11 de arabayı servise götürcem amcamın yanına en azından gitmeden bi fikir olsun aklımda :(

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son kasa passat alacaksan 1,4TSI veya 2,0TDI al. diğer motor seçenekleri yalan. comfortline donanımı tatminkar bence. ama göreceli bir kavram, üst donanımları kullanmadım...

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
butcen kısıtlı olmasaydı +10 arac bınerdın hayırlısı artık araştır acele etme derım ;)

burak haklısın ama işte maksimum 41 diebiliyorum 1.8t exclusive ne diyosun ?

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Exclusive çok şık bir araçtır.1.8t motor oldukça ataktır.Gel gelelim ben olsam astra j alırdım.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence birde honda serisine bak civic elegance. sanırım sıfır fiyatı 47bin ama arkadaşım aldı gerçekten harika bir araç.