Astra j makyajsiz 2012 cosmo ya da 2013 makyajli sport?

wingman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar,

Astra H aracimi satip, 2. El yeni astra alma arifesindeyim. Ancak fiyatlari birbirine yakin oldugu icin kararsiz kaldim. Makyajsiz cosmo mu? Ya da 2013 makyajli sport mu? Sizin dusunceleriniz nedir? Ilginiz icin simdiden tesekkurler. ( kesinlikle otomatik 1.4T olacak)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hangi araç önceliğe göre aşağıdakilere sahipse onu tercih ederdim.

- Temizlik
- Fiyat
- Opsiyonel donanımlar
- Renk

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat+temizlik ilk kriterim de olurdu. bu ikisi olmalı ondan sonra donanım en son da renk derim. renk konusunda çok fazla değişiklik olmuyo beyaz-siyah-füme ağırlıklı astralar ;) 3'ü de yakışıyor hani kerataya :D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
makyajlı veya makyajsız farketmez araç aynı araç :) ben 2012 astra j makyajsız sport kullanıyorum :) cosmo özellikle almadım. komik gelecek fakat yakın arkadaşımda cosmo var biliniği gibi cosmolarda afl far sistemi var. ve bu farlar çok pahalı servis fiyatı tanesi 1700 tl civarı. 2 kez aracını önden çarptı ikisindede tampon ve farlar değişti. doğal olarak kaskodan yaptırdı . sıkıntı şu ki ilk hasar 4300 tl tampon farlar işçilik dahil. ikinci hasarda yine aynı malzemeler ve ekstra sis farlarıda eklendi 4750 tl . araçta boya dahi yok sadece tampon boyalı . kaskodan sordurunca 9050 tl hasar kaydı çıkıyor.aracı satmaya kalksan hasar kaydı var diye kimse yanaşmaz ve aracın fiyatıda düşer. dışarda yaptırırım desen yarı fiyatına çıkar ama kasko var . yani iki tarafıda poklu deynek :) iki far yüzünden uğraş dur :) hele birde bayan kullanacaksa vay halimize :)

işin özü astra j 1.4 turbo motorlu araçlar gerçekten çok iyi. performansı ve malzeme işçiliği gayet güzel. gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. cosmo yada sport size kalmış.

wingman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece gorsel mi?

Cok tesekkurler, gercekten farkli bir aci ile degerlendirmissiniz. Aracinizi gule gule kullaninin. Peki makyajli kasadaki degisiklikler sadece gorsel (direksiyon vs) degisiklikler mi, yoksa sık yasanan ( epidemik vs) sorunlarin da kalici cozumlerini iceriyor mu?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
değişim sadece görsel, her geri kalan her şey aynı. hatta makyajsız kasayı beğenen daha fazla.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Makyajlı kasa elbette göze daha güzel görünüyor.Sıfır alacak olsaydınız ve ikisini seçme şansınız olsaydı siz de makyajlı olanı seçerdiniz. Ama siz ikinci el alacaksınız ve bu durumda yukarıda saydığım ölçütler daha önemli bence. Karar sizin ancak makyajlı kasa bence ve çoğunlukça elbette daha iyidir.

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha yenisi güncellenmişi varken ne gerek var eskiyi almaya, makyajlı alın hocam, tabi bütce elveriyorsa

wingman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Dönüşünüz için teşekkürler. Aynı fiyat olsa, AFL'den vazgeçip makyajlı Sport diyorsunuz yani. Tabi en güzeli makyajlı Cosmo ancak, fiyatlar uçuyor...:mad:

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence COSMO.... güzel bir donanım ve önemli bir opsiyon