Astra J ön direklerden gelen zırıltı sesini giderme

Mutlugun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç şu anda 19 bin km de ve ben 7-8 bin km sini uzun yolda kullandım. Benimki şimdilik sessiz araç. İstenmeyen seslerde ana etkenin üretim hatasından ziyade, aracı hor kullanma, değiştirilmesi gerekiyorsa orijinal parça kullanmama, kaza yapma, aracın yaşlanması vs. olduğunu düşünüyorum.

Temiz de kullanılsa bu sesler olabiliyor malesef. Maliyet düşürme amaçlı parçalar, kısa test süreleri, bizim yolların durumu büyük etmenler.

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guzel video aman diyim nazar olmasi bende suana kdr oyle bir ses yok tek ses arka koltuktaki tavan lambasindan geliyor tikirdi birde o direklerde sigara yaniklari var degisebiliyormuz acaba

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Guzel video aman diyim nazar olmasi bende suana kdr oyle bir ses yok tek ses arka koltuktaki tavan lambasindan geliyor tikirdi birde o direklerde sigara yaniklari var degisebiliyormuz acaba
Kaskonuz varsa mini onarım paketlerinden ücretsiz olarak yaptırabiliyorsunuz..

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Kaskom var evet mini onarimi nerde yaptirabiliyoruz

Sigorta şirketinize göre değişiyor, çoğu şirket AutoKing ile anlaşmalı fakat bazıları da diğer onarım firmalarına yönlendiriyor. Kasko poliçenizin detaylarında bilgiler vardır mutlaka. Eğer AutoKing ise, İstanbul İkitelli ve Ümraniye'de servisleri var, önce arayıp randevu alıyorsunuz, sonra gidip hasar tespiti yaptırıyorsunuz ve sonra hasar onarımı işleminiz başlıyor. Ayrıca plastik tampon onarımı, 5cm'e kadar göçük giderme, çizik giderme gibi mini hasar onarım seçenekleri de mevcut :)

Son düzenleme:

goki90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu neden opel yapmıyor da kullanıcılar derdine düşüyor acaba gerçekten çok ilginç... gösterge ve direkler kronik sanırım bende de var sıkıntı

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta şirketinize göre değişiyor, çoğu şirket AutoKing ile anlaşmalı fakat bazıları da diğer onarım firmalarına yönlendiriyor. Kasko poliçenizin detaylarında bilgiler vardır mutlaka. Eğer AutoKing ise, İstanbul İkitelli ve Ümraniye'de servisleri var, önce arayıp randevu alıyorsunuz, sonra gidip hasar tespiti yaptırıyorsunuz ve sonra hasar onarımı işleminiz başlıyor. Ayrıca plastik tampon onarımı, 5cm'e kadar göçük giderme, çizik giderme gibi hasarsız onarım seçenekleri de mevcut :)
Peki ya aracin tramerine isliyormu bunlar ben cunku lastik degistirmistim kaskodan tramere hasar kaydi olarak islendi 600 lira carpma diye

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Peki ya aracin tramerine isliyormu bunlar ben cunku lastik degistirmistim kaskodan tramere hasar kaydi olarak islendi 600 lira carpma diye
Ben öyle bir şeye şahit olmadım hocam, daha önce mini onarım paketi ile ücretsiz cam değişimi ve yetkili servisten orjinal anahtar değişimi yaptım ama tramere işlemedi. Benim aracımda da 3 adet sigara yanığı var, bende onları yaptırıcam ama fırsat bulup gidemiyorum. Yazın yıllık izinde yaptırmayı planlıyorum inşallah :) En net ve doğru olanı > sigorta şirketinizin müşteri hizmetlerini arayın ve bilgi isteyin...

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de kaskodan (kasko indirimi zarar görmeden) ön cam değişimi yapıldı (cam taş vurmasından çatlamıştı) o da tramere yansımış çarpma kaza diye. Ama detay kısmından parça sorgulaması ayrıca yapılıyor diye duymuştum.